Co je to politika?

25. května 2014 v 8:48 | http://gov.blog.cz/ |  CO PÍŠOU JINDE.

Zrušení politiky

Prostě se musí začít škrtat zbytečné výdaje, a politici jsou zde zbyteční, protože je mohou nahradit snadno byrokraté, ve svojí podstatě, stejně dneska politici fungují už jenom jako byrokraté, a vůbec zde už nejsou politici jako ideologický a ekonomický systém, který by se snažil ubožákům zajistit lepší budoucnost.

Co je to politika? Politika je svatá ideologie, která tvrdí, že díky ní, se bude v budoucnosti mít lépe ten, kdo věří správné politické straně, a tak i vstoupil do správné strany, která v budoucnosti získá moc a bohatství, tím se liší od církve v tom, že církev tvrdí, že po smrti bude se mít věřící lépe, než ten co je nevěřící. Sliby jsou past pro naivní ubožáky, lépe se má zde jenom ten kdo je v něčem první jako; papež, král, šlechtic, císař, ředitel, prezident, předseda, generál, diplomat, celebrita, atd.

Vše je o kontrole, kdy ti co jsou v něčem první, mohou kontrolovat ty, co nejsou první, a rozhodovat sobecky o nich bez nich. Není zde správná politická strana, správné náboženství, správné podnikání, atd. vše je v pohybu podle situace, a to co je dneska první, to zítra už první být nemusí.

Mnohé se sice opevňuje v pozici prvního, aby zde mohlo dlouho parazitovat, protože je to první, ale každé opevnění, je jednou nepřáteli zničeno, a rozbořeno. Politici se opevnili ve vládě a lid by se měl konečně pokusit toto opevnění dobýt, a politiky z něj vyhnat, aby oni konečně poznali, jaké je to být ubohým bezdomovcem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama