Proč je náš stát ekonomicky nenažraný?

25. května 2014 v 9:11 | http://gov.blog.cz |  CO PÍŠOU JINDE.

Proč je náš stát ekonomicky nenažraný?

Protože státní zaměstnanci jsou většinou sobečtí parazité, co na nás ekonomicky parazitují, chtějte od klíštěte, aby vám sálo méně krve? Jak vlastně zločinecká organizace, s názvem centrální stát, vzniká a jak to potom funguje?

Vše zde vzniká díky příčině, která je buď známá, nebo zatím není ještě známá, ale je skrytá do té doby, než ji časem jednou najdeme. Příčinou vzniku státu je to, že zločince nebavilo provozovat zločin uboze amatérsky, a tak se z nich stali profesionální státní zločinci, tak jako se stávají profesionálové z; řidičů, fotografů, učitelů, lékařů, obchodníků, instalatérů, prostitutek, atd.

Co jsou to války mezi státy, to vládnoucí zločinci se snaží si zvětšit teritorium násilím, něco jako když drogová mafie se snaží získat více drogového teritoria, na nějakém bohatém území, pomocí vražd a vydírání. Jestliže nám vládnou státní zločinci, proč je státní policie, nezavře do vězení za jejich zločiny? Policie je placená státem a ovládaná státem tedy je v pozici sluhy, kdy musí otrocky sloužit státním zločincům, a chránit je aby se jim něco zlého náhodou nestalo.

Vše probíhalo ve vlnách, nejprve zde byl lovec divoké zvěře, potom se z lovce stal voják nebo soukromý podnikatel, nakonec se z vojáků a podnikatelů stali státní zaměstnanci, jde o; prezidenta, předsedy, senátory, poslance, byrokraty, atd. Prostě se nám obrazně státní parazité přemnožili, a sežrali nám všechny peníze a tak máme dluhy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama