Srandičky - Vysmátý Putin s Medveděvem

23. května 2014 v 20:10 | M.C |  CO PÍŠOU JINDE.

Vysmátý Putin s Medveděvem a vystrašený ukrajinský prezident Turčinov.


Autor: Redakce
Ilustrace


V hlavní roli ruský prezident Vladimir Putin, ruský premiér Medveděv a samozvaný ukrajinský prezident Oleksandr Turčinov. Podívejte se na následující obrázek :-)

Celý článek


foto>> http://fishki.net/**********************************************************************************************************************************************

toto už sranda není :- )

Rusko s Čínou nakonec podepisují historický $400 miliardový "Svatý grál" plynových dohodVčera, když po prvním dnu Putinovy návštěvy Číně tyto dvě země neoznámily dokončení onoho dlouho očekávaného "svatého grálu" plynových dohod, se vyrojila trocha obav a úděs, že se to snad zaseklo na dohadovačkách o ceny. Nezaseklo: před chvílí ruský Gazprom a čínský CNPC oznámily, že po desetiletí vyjednávání tyto dva národy podepíší 30 letý kontrakt v hodnotě asi $400 miliard. A spolu s tím, jak Západ dělá vše proto to, aby si Rusko odcizil, tak jej vhání do čínské náruče, takže tohle je pouze začátek toho, co bude daleko užším komerčním (i politickým) souručenstvím mezi Čínou a Ruskem.


Celý článek

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama