Červen 2014

V této zemi neplatí základní lidská práva

29. června 2014 v 7:06 | M.C
Tomáš Frček...

nechci žít v zemi, kde od roku 1989 vykonává funkci prezidenta vždy ten největší zločinec ( V.Havel. V.Klaus, M.Zeman ), ve vládě jsou vždy zločinci a to i v té poslední ( Sobotka, Němeček ). Vlády ČR od roku 1989 zpronevěřily důchodový fond ČSFR a vytvořily gigantický, nesplatitelný dluh, který už pouze narůstá, nyní je cca 180 000,- Kč x 10 000 000 obyvatel. Tyto vlády vytvořily z republiky kolonii západního kapitálu a nadnárodních korporací ( vznešeně to nazývají otevřenou ekonomikou ). Ku prospěchu těchto cizáků zlikvidovaly domácí průmysl a zemědělství, udržují zde 4 x až 10 x nižší životní úroveň než v zemích kolonizátorů, z lidu vytvořily jejich otroky. Co nepadlo do rukou cizákům to rozkradly a zprivatizovaly, včetně našich národních nerostných zdrojů. Ekonomika se od roku 2009 již pouze propadá a politici republiku vysávají prostřednictvím TRAFIK a podvodných projektů.

V této zemi neplatí základní lidská práva na život, zdraví majetek a obydlí, probíhá zde rozsáhlá exekuční genocida, likvidující třídy obyvatel ( dělníky, živnostníky ) a skupiny obyvatel ( důchodce, matky samoživitelky, tělesně postižené ). Od roku 2009 je v běhu již 6 500 000 exekucí na 7 500 000 dospělých obyvatel ČR, přičemž každý měsíc přibude cca 100 000 nových exekucí . Vše pod heslem " STRHEJTE Z LIDÍ ŠATY A POTÉ JE TRESTEJTE ZA TO, ŽE JSOU NAZÍ ". Národ je likvidován v dluhových pastích, které vytvořily vlády ČR vytvořením hospodářské krize a podporou lichvy.

Veškeré zákony včetně ústavních slouží cizákům a mafiím ČSSD, ODS, TOP 09 a KDU-ČSL. V ČR není demokracie, pouze vláda sekretariátů politických stran, poslanci - zákonodárci nehájí zájmy obyvatel ( každý z 200 poslanců má přiděleno 50 000 obyvatel ve svém okrsku ), ale pouze zájmy sekretariátu své politické strany. Volič je loutkou, která jednou za 4 roky zvolí nějakou stranu, volby jsou platné i kdyby se jich zúčastnilo pouze deset lidí z celé republiky. Demokracie = vláda lidu a pokud zákonodárce tvoří zákon, měl by se o něm poradit s lidem, pokud tak nečiní, měl by být odvolatelný.

Prakticky v ČR vládnou justiční, lichvářské a exekuční mafie. Vlády ČR jim přichystaly zákony dle kterých je exekuční genocida legální, včetně výkonu státní moci soukromými podnikateli - exekutory a inkasními agenturami. Lichva ( páchají ji veškeré banky a nebankovní poskytovatelé půjček ) a hazard jsou vládami podporovány.

Právo je v ČR nevymahatelné, děti z rozvedených rodin nemají výživné, tělesně postižení se dle posudků těší skvělému zdraví, důchodci za celoživotní přispívání do důchodového fondu pobírají almužnu, která je 4 x nižší než je hranice bídy v SRN. Pod touto hranicí jsou příjmy většiny obyvatelstva ČR. Jakákoli plošná média - sdělovací prostředky jsou přísně cenzurovány. TENTO STAV JE DLOUHODOBĚ NEZVRATNÝ.

Dokument - Válka, kterou nevidíte

25. června 2014 v 18:52 | M.C |  CO SE DĚJE.

Dokument - Válka, kterou nevidíte


Napsal :Viktor Horký
Další z řady mistrovských dokumentů novináře a režiséra Johna Pilgera volně navazuje na jeho předchozí snímek "The War on Democracy". Film se snaží velmi podrobně prozkoumat roli sdělovacích prostředků v utváření veřejného mínění a davového souhlasu ohledně válek a konfliktů vedených zejména vládami USA a Velké Británie za podpory spojenců - členů NATO. Podstatná část je věnována oficiální propagandě ohledně aktuálních válek v Iráku, Afghánistánu či Palestině, ale ani na světových konfliktech či válce ve Vietnamu nezůstane nit suchá. Pilger zde zpovídá představitele nejmocnějších médií, armády či nezávislé novináře včetně například Juliana Assange (WikiLeaks). Závěr? Sdělovací prostředky kryjí a mnohdy i podporují ty nejhrůznější zločiny v historii lidstva.
Zavedie česká republika povinnú vojenskú službu?

13. června 2014 v 20:33 | M.C |  CO PÍŠOU JINDE.
Česi už idú zaviesť povinnú vojenskú službu. Budú naše deti zomierať za blaho oligarchov?


Pekne sa nám to priostruje. Keď návrh nového branného zákona z dielne českého ministerstva obrany bude v parlamente schválený, neminie to ani Slovensko. Naše deti budú cvičiť na základnej vojenskej službe, aby boli pripravené zomrieť za záujmy oligarchov, ktorí rozkradli nás spoločný majetok, a ktorí vlastne pracujú pre globálne záujmy USA?

Plánovaný európsky super štát nie je ničím iným, ako nástroj, ktorým USA budú ovládať jednotlivé krajiny v Európe cez jednotné centralistické a totalitárne vedenie v Bruseli.

Do "pekných výkalov" nás to tí červenomodrí zločinci nenápadne vtláčajú! Fakt sa nechceme zobudiť? Ak sa nezobudíme, tak to otroctvo si potom fakt zaslúžime.


V létě bude teplo, led na slunci taje aneb blíží se okurková novinářská sezóna

11. června 2014 v 14:20 | M.C |  CO PÍŠOU JINDE.

V létě bude teplo, led na slunci taje aneb blíží se okurková novinářská sezóna

A je to zase tady. Léto. Studenokrevnými živočichy milované roční období, kdy se taví asfalt, na koupalištích není přes lidské hlavy vidět vodní hladina a z horka se kroutí kvalitní české koleje, takže vlaky mají stejná zpoždění jako v zimě. A jako každoročně vyblijou česká média sadu článků dle zajetých šablon, jen si musí dávat pozor, aby nezapomněli změnit letopočet z předchozího roku na ten současný.


Není potřeba se ani dívat do Karlových křišťálových koulí, abychom s naprostou jistotou určili, které články se v následujících týdnech v předních českých masmédiích objeví (a nebo se už objevily).

Hurá do Chorvatska!

Patří to tak nějak k českému životu. Nebudeme tady dělat laciné fórky na zapařené salámy a levné paštiky udící se v prastaré Felicii, která si to s bandou obdobně zapařených a vyuzených Čechů jechá k moři. Jak nahlížíte na epický Quest for Jadran, to je čistě vaše věc.

Důležité je, že budete mít podporu předních českých médií, a tak se setkáte s články jako Tipy na cestu do Chorvatska nebo 4 trasy, kterými se vydat k moři, případně Na co si dát po cestě k Jadranu pozor (plus asi 300 dalších variant). Redaktoři vám připomenou, že pojedete po nebezpečné dálnici D1, vysvětlí, že i tento rok si musíte směnit české chechtáky za kuny a dost možná vám i prozradí, že si s sebou musíte vzít opalovací krém. A hlavně bacha na úžeh.

Pod článkem se pak rozjede klasický flamewar mezi fanatickými zastánci Chorvatska, co si vaří Vifony na parkovšiti, a těmi, co si mohou dovolit letenku na Maleďyvy.

V létě je horko!!

I letos jsou čeští novináři zaskočeni teplotami nad 30°C, což asi nikdo nečekal. Proto se dočteme o tom, jak lidé kolabují, asfalt se roztéká a koleje se vlní. Lepší weby možná zařadí rozhovor s lékařem na téma, co se děje s lidským tělem v horku. Weby o zdraví doporučí dodržovat pitný režim a weby pro ženy nabídnou 5 receptů na domácí limonády, které vás spolehlivě ochladí.

Sekce zabývající se kutilstvím a domovem obecně zase vyzpovídají zástupce české firmy, která se zabývá montováním fólií na okna a následně vám lékařka prozradí, proč si nesedat přímo pod výdech klimatizace.

Z regionálních zpráv se dozvíme, že když je horko, jezdí češi na plovárny, dočkáme se možná i sofistikovaného rozhovoru s hlídačem parkoviště u přírodního koupaliště, který nám exkluzivně prozradí, že sem jezdí jakože fakt hodně lidí, no blázinec to je.

Ale víte, kdo je na tom nejhůř? Zemědělci! Maximálně do pár dnů se objeví zpráva, že pokud budou taková vedra pokračovat, bude špatná úroda a bude se zdražovat. Tak, to máte za to!

Autoweby

Cestu do Chorvatska jsme už naťukli, tudíž se autoweby chytí za nos a přinesou nám testy navigací, testy autoledniček a upozorní na nebezpečí neudržované klimatizace. S tím se bude pravděpodobně často pojit i obecné téma o klimatizaci - tedy jak správně klimatizovat, proč na sebe nenechávat foukat nejstudenější vzduch přímo, kdy klimu vypnout a hlavně pro fanatické české šetřílky: test spotřeby se zapnutou a vypnutou klimatizací. To abyste si rozmysleli, jestli radši budete napouštět svoji sedačku potem jako houbu a nebo zatnete zuby a snesete o litr vyšší spotřebu.

Ani autoweby vám nezapomenou připomenout, že s sebou máte mít dostatečnou zásobu kapalin (tedy především čisté vody) a co byste za volantem neměli pít.

Dost možná se objeví článek pojednávající o tom, jaká teplota může vzniknout v černém autě stojícím na přímém slunci, a proč byste v takovém autě zásadně neměli nechávat nic, na čem vám záleží (ať už je to iPhone, čivava nebo třeba dítě). Dost možná se o tom dočteme v černé kronice.


Zo sveta

Tradičně se dočteme i o tom, jak léto probíhá v jiných zemích, mediální mrdka navleče fakta tak, aby to vypadalo, že našich 34°C ve stínu je úplnej prd a nemáme si vlastně na co stěžovat. V článku bude patrně i přepočet teploty na Václaváky nebo něco takového.

Některé deníky možná vyšlou redaktora k moři (tzn. do Chorvatska), aby se místních optal, co si myslí o Češích. Pod článkem se rozvine výživná diskuze ve stylu "Stydím se, že jsem Čech." Tu a tam možná prosákne nějaká zpráva, jak se nějaký český Pepík někde bizarně zranil.

Kvůli šílenému suchu vypuknou v několika zemích rozsáhlé požáry, které zdevastují značnou část úrody a dokonce i mnohé lesy. Ekonomické weby přinesou zprávy o tom, že je to pro majitele benzínek důvod ke zdražení nafty. Eurohujeři budou chrochtat a poukazovat na globální oteplování.

Televize

Bohužel, telku už pár let nevlastním, a tak si jen dovolím tipnout, že TV zN@va rozjede akci pojmenovanou "Letní filmové osvěžení" nebo něco podobně debilního, což jim dá záminku rotovat dokola filmy, které mají alespoň něco vzdáleně souvisejícího se sluncem. Většinou se bude jednat o retro z komunistické éry - možná Slunce, seno a další voloviny.

V Televizních novinách si pak poslechneme všechno výše uvedené a to v prezentaci Raye Korantenga, který před hustou dotykovou obrazovkou bude stát v plavkách a se šnorchlem v hubě, aby názorně demonstroval, že je léto! Následovat bude statistika mrtvých dětí, které se upekly v autě a vše završí záběry koupajících se vyder ("A Baťulka s Lukíškem mají nejlepší recept, jak strávit horké dny - hezky ve vodě")

Víte co žerete?

11. června 2014 v 10:34 | M.C |  CO SE DĚJE.
Ano, je to správně žerete, protože jen u nás se šunka nastavuje o 100% Jen u nás lidi chřadnou a trpí zvýšeným onemocněním snad všeho a důvod? Žerete sračky !!!


Vo svete je rozohraná jedna veľmi špinavá plynová hra,

9. června 2014 v 8:59 | M.C |  CO PÍŠOU JINDE.


Autor: Martin Bago

O2H - Hnutie za Reálnu Demokraciu


Vo svete je rozohraná jedna veľmi špinavá plynová hra, na ktorú doplácajú svojimi životmi milióny ľudí! Celé súčasné dianie na Ukrajine, na Blízkom východe a v severnej Afrike sa točí najmä okolo tejto hry! Samozrejme aknepočítame snahy o americkú hegemóniu (čítaj snahy o nadvládu USA nad svetom). Základ celej špinavej plynovej hry tvoria nenahraditeľné dodávky ruského plynu, najmä do krajín EÚ! Tieto dodávky udržujú krajiny EÚ závislé od ruského plynu, čo naráža na veľký odpor zo strany USA a strany zapredaných európskych "elít"! Prečo je vlastne situácia vo svete taká aká je?

Začnime Ukrajinou, prečo práve Ukrajina a o čo tam vlastne ide?
Samozrejme hlavným faktorom, kvôli ktorému sa rozhorela ukrajinská "kríza" je americká nenažranosť a imperialistické chúťky amerických "elít", ktoré chcú čo najviac narušiť vplyv Ruska, ktorý má nielen na Európu, ale aj na celý svet. USA sa chcú čo najviac vojensky priblížiť k ruským hraniciam a spolu s EÚ potrebujú vydrancovať a podmaniť si ďalšiu krajinu, ktorá má ešte ako tak nerozkradnuté zdroje a hlavne v okolí Slavjansku a Krammatorsku v doneckej oblasti má veľké zásoby bridlicového plynu (áno toho Slavjansku, o ktorý sa neustále zvádzajú tvrdé boje medzi proruskými povstaleckými silami a ukrajinskými vojskami zloženými z vojakov ukrajinskej armády, fašistov z Pravého sektoru a zahraničných žoldnierov)! Okrem týchto vecí je v hre aj závislosť európskych krajín na ruskom plyne! A práve túto závislosť je potrebné podľa USA čo najviac znížiť! Cez Ukrajinu ide totižto jeden z hlavných plynovodov zabezpečujúcich dodávky plynu do Európy! Okrem toho Rusko dodáva Európe, najmä Nemecku, plyn ďalšou vetvou - Nord Streamom, ktorý ide po dne Baltského mora do Nemecka. Ďalšia vetva - South Stream sa už stavia a pôjde po dne Čierneho mora cez Bulharsko, Srbsko, Maďarsko, Grécko, Slovinsko, Chorvátsko a Rakúsko.

A práve tu Rusko v posledných dňoch narazilo na ďalší problém (okrem toho ukrajinského) - údajne na legislatívu EÚ. Európska komisia pred pár dňami dala Bulharsku príkaz, aby zastavilo prípravu výstavby plynovodu South Stream. EK totižto minulý týždeň zverejnila strategický dokument, o ktorom budú členské krajiny ešte len tento mesiac rokovať (ešte teda nie je o ňom rozhodnuté, ale už sa tieto krajiny ním majú riadiť). Podľa neho každá nová infraštruktúra musí byť v súlade s pravidlami pre jednotný energetický trh, vrátane tzv. tretieho energetického balíka, ktorého cieľom je zabrániť firmám, ktoré dodávajú plyn, ako je Gazprom, aby vlastnili aj infraštruktúru, ktorou sa plyn prepravuje! Európska komisia teda znovu zvyšuje napätie medzi Ruskom a členskými krajinami EÚ! Bulharsko s týmto nariadením ale nesúhlasí a výstavbu tohto plynovodu zatiaľ nemieni zastaviť, pretože ho považuje za prioritu číslo jedna!

Čo s tým ale má Sýria?
Plánovaná je aj výstavba ďalšej vetvy - Islamskej magistrály, po ktorej by do Európy dodávali plyn také krajiny ako Irán, Irak a Sýria! Práve tieto dve vetvy (South Stream a Islamská magistrála) stoja v ceste ďalšiemu plánovanému plynovodu, ktorý plánujú vystavať a zabezpečovať dodávky plynu pre Európu najväčší svetoví zločinci - USA, Katar, Saudská Arábia a Turecko! Tento nový plynovod má začínať v Katare, prechádzať cez saudské územie, územie Jordánska a Sýrie. A práve Sýria, konkrétne oblasť Homsu, je hlavným bodom a križovatkou celého projektu. Nemožno sa preto čudovať, že práve v okolí mesta Homs vypukli v roku 2011 prvé boje a náznaky sýrskej vojny a až do polky mája tohto roku sa tam neustále odohrávali tie najostrejšie boje! Sýrska armáda v máji ale Homs konečne po troch rokoch zajatia vyslobodila. Katar, Saudská Arábia a USA so Západom teda už tri roky robia všetko preto, aby zmarili výstavbu plynovodu Islamská magistrála! Preto sa tak všemožne snažia zaviesť "demokraciu" do Sýrie a oslobodiť túto krajinu od "diktátora" Assada, ktorý mimochodom včera vyhral prezidentské voľby so ziskom 88,7%, čo západní "demokrati" samozrejme neuznávajú a vyhlásili voľby za sfalšované! Assad tiež dlhodobo spolupracuje s Rusom, Iránom a inými krajinami, ktoré nie sú "po chuti" "demokratom" z USA a z európskych a blízkovýchodných krajín. USA sa teda na viacerých frontoch snažia zastaviť dodávky plynu do Európy a zničiť dva veľké projekty na výstavbu plynovodov - zastaviť výstavbu plynovodu Irán-Irak-Sýria, nahradiť ruské dodávky plynu cez Ukrajinu a najnovšie sa snažia cez európske inštitúcie prerušiť aj výstavbu ruského South Streamu!

Kto vlastne túto hru rozohral?
USA majú dlhodobé chúťky podmaniť si a ovládať celý svet. Tam kde to ide "nežne" ako tomu bolo aj u nás na Slovensku v 89-tom, tam nie je potrebné robiť žiadne povstanie alebo prevrat, no v tých krajinách, ktoré sa svojou politikou vzpierajú plánom a záujmom Ameriky, tam nastáva "závažný problém" a je potrebné zvrhnúť "zlého nedemokratického diktátora" a nahradiť ho "demokratickou vládou", ktorá bude naklonená Západu, teda bude bábkou USA! A toto sa stalo ihneď po "nežnej revolúcii" aj vo všetkých štátoch strednej a východnej Európy, samozrejme bez násilného prevratu, všetko pekne potichučku. Tam, kde to nešlo tak hladko, bolo nakoniec nasadené humanitárne bombardovanie, viď Juhoslávia, Afganistan, Irak, Lýbia, podobný scenár hrozil aj Sýrii keď sa situácia neukľudní, tak bude hroziť aj Ukrajine. Práve tieto dva štáty sa stali ohniskami a Rusko s Čínou a Iránom zase symbolmi odporu! Vytúžený americký Nový svetový poriadok je našťastie dnes zatiaľ iba zbožným prianím USA, pretože jeho zavedenie nie je v bipolárnom svete reálne, aj keď sa oň americké "elity" neustále snažia. Nečudo teda, že mnoho ľudí v súčasnosti vzhliada s nádejou na zmenu práve na Rusko, nielen preto, že je to slovanská krajina, s ktorou máme aj my Slováci spoločné korene, ale najmä preto, že v dnešnom svete zostalo mále krajín schopných postaviť sa imerialistickým chúťkam USA. Medzi ne patria najmä tieto tri štáty - Rusko, Čína a Irán!

Dá sa táto hra plná obetí a krvi tak skoro ukončiť?
Áno dá! Hlavné je zaujímať sa o dianie okolo seba a šíriť pravdu! Len pravda nás všetkých dokáže vyslobodiť a prinútiť vidieť svet reálnymi očami! Je potrebné zahodiť strach, postaviť sa za pravdu a šíriť dobro! Čím viac bude spoločnosť pravdivo informovaná, tým viac bude schopná vzdorovať špinavým hrám zločincov, ktorí za pomoci strachu, nenávisti a peňazí ovládajú veľké množstvo ľudí! Nebojme sa, začnime hovoriť a šíriť pravdu všade navôkol a zmena príde. Nebude to dnes, ani zajtra, ale postupne sa začnú objavovať prvé náznaky tej vytúženej pozitívnej zmeny. Priložiť ruku k dielu môže každý z nás už len jedným zdieľaním pravdivých informácií alebo šírením týchto informácií slovom či písmom po svojom okolí! Spojme sa už konečne, len spolu to dokážeme!


Propaganda České televize

1. června 2014 v 12:47 | M.C |  CO PÍŠOU JINDE.

Propaganda České televize


ČT1 dne 20. 5. 2014 odvysílala v hlavním zpravodajství reportáž, která je příkladnou ukázkou propagandy a účelové manipulace s veřejným míněním. Moderátorka Aneta Savarová v reportáži "Lidé zaplnili stadion Shakhtaru Donetsk" uvádí, že "statisíce zaměstnanců k akci vyzval.." a "lidi zaplnili stadion".

Ve skutečnosti to bylo trochu jinak.
Na stadionu se nacházelo několik stovek lidí na jedné tribuně, kteří byli zachyceni tak, aby to vypadalo na neuvěřitelně velký dav.

Reportáž na ČT1 je zde.

A skutečnost můžete posoudit na tomto videu.

Pro úplnost bych rád dodal, že onen podnikatel a nejbohatší člověk Ukrajiny Rinat Achmetov byl dříve politicky blízký Viktoru Janukovyčovi. Během Majdanu se však snažil získat spojence mezi protestujícími a nyní se zapojil do boje proti pro-ruským federalistům. Jeho majetek navíc pochází z organizovaného zločinu.
Tyto "bojovníky" za "ten správný režim" ČT vyzdvihuje a neváhá lhát.

Propaganda nemá konce.