V této zemi neplatí základní lidská práva

29. června 2014 v 7:06 | M.C
Tomáš Frček...

nechci žít v zemi, kde od roku 1989 vykonává funkci prezidenta vždy ten největší zločinec ( V.Havel. V.Klaus, M.Zeman ), ve vládě jsou vždy zločinci a to i v té poslední ( Sobotka, Němeček ). Vlády ČR od roku 1989 zpronevěřily důchodový fond ČSFR a vytvořily gigantický, nesplatitelný dluh, který už pouze narůstá, nyní je cca 180 000,- Kč x 10 000 000 obyvatel. Tyto vlády vytvořily z republiky kolonii západního kapitálu a nadnárodních korporací ( vznešeně to nazývají otevřenou ekonomikou ). Ku prospěchu těchto cizáků zlikvidovaly domácí průmysl a zemědělství, udržují zde 4 x až 10 x nižší životní úroveň než v zemích kolonizátorů, z lidu vytvořily jejich otroky. Co nepadlo do rukou cizákům to rozkradly a zprivatizovaly, včetně našich národních nerostných zdrojů. Ekonomika se od roku 2009 již pouze propadá a politici republiku vysávají prostřednictvím TRAFIK a podvodných projektů.

V této zemi neplatí základní lidská práva na život, zdraví majetek a obydlí, probíhá zde rozsáhlá exekuční genocida, likvidující třídy obyvatel ( dělníky, živnostníky ) a skupiny obyvatel ( důchodce, matky samoživitelky, tělesně postižené ). Od roku 2009 je v běhu již 6 500 000 exekucí na 7 500 000 dospělých obyvatel ČR, přičemž každý měsíc přibude cca 100 000 nových exekucí . Vše pod heslem " STRHEJTE Z LIDÍ ŠATY A POTÉ JE TRESTEJTE ZA TO, ŽE JSOU NAZÍ ". Národ je likvidován v dluhových pastích, které vytvořily vlády ČR vytvořením hospodářské krize a podporou lichvy.

Veškeré zákony včetně ústavních slouží cizákům a mafiím ČSSD, ODS, TOP 09 a KDU-ČSL. V ČR není demokracie, pouze vláda sekretariátů politických stran, poslanci - zákonodárci nehájí zájmy obyvatel ( každý z 200 poslanců má přiděleno 50 000 obyvatel ve svém okrsku ), ale pouze zájmy sekretariátu své politické strany. Volič je loutkou, která jednou za 4 roky zvolí nějakou stranu, volby jsou platné i kdyby se jich zúčastnilo pouze deset lidí z celé republiky. Demokracie = vláda lidu a pokud zákonodárce tvoří zákon, měl by se o něm poradit s lidem, pokud tak nečiní, měl by být odvolatelný.

Prakticky v ČR vládnou justiční, lichvářské a exekuční mafie. Vlády ČR jim přichystaly zákony dle kterých je exekuční genocida legální, včetně výkonu státní moci soukromými podnikateli - exekutory a inkasními agenturami. Lichva ( páchají ji veškeré banky a nebankovní poskytovatelé půjček ) a hazard jsou vládami podporovány.

Právo je v ČR nevymahatelné, děti z rozvedených rodin nemají výživné, tělesně postižení se dle posudků těší skvělému zdraví, důchodci za celoživotní přispívání do důchodového fondu pobírají almužnu, která je 4 x nižší než je hranice bídy v SRN. Pod touto hranicí jsou příjmy většiny obyvatelstva ČR. Jakákoli plošná média - sdělovací prostředky jsou přísně cenzurovány. TENTO STAV JE DLOUHODOBĚ NEZVRATNÝ.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama