Na nákupu za necelých 900,-Kč mě chtěli okrást o 250,-Kč

26. července 2014 v 11:04 | dolezite.sk |  CO PÍŠOU JINDE.

Nákup v Tescu

http://dolezite.sk/Jak-vydelava-Tesco-Wd4XNq.html

Konkrétní případ z Tesca v Boskovicích před pár dny. Na nákupu za necelých 900,-Kč mě chtěli okrást o 250,-Kč, tedy skoro o 1/3 hodnoty nákupu.


U informací se dokonce objevil i sám pan "manager", takže jsem mohl být i hnusnej - obyčejná prodavačka si to nezaslouží, ale tenhle chtě, nechtě musel se mnou absolvovat 15 minutovou procházku po obchodě, kde jsem kontroloval ceny, a že chyb tam bylo více než dost.

Ale i tak se ani neomluvil, na přímý dotaz, jak by postupoval, kdybych já tam chtěl ukrást 250,-Kč mi neodpověděl. Odpovím si sám - volal by Policii, asi na ně zavolám ČOIku.

Ale on samozřejmě za nic nemůže - SW je na houby, lidi neschopní.Tak nevím, mám dojem, že mi zákazníci mu SW nevybíráme a lidi taky ne. A jestli má problém se svými prodavačkami - on je vedoucí, má jednat. I když za ty podmínky, co tam panují, by měl držet hubu a krok a být rád, že tam je vůbec někdo ochotnej pracovat.

Jo - a poptal jsem se i na to zhnilý ovoce a zeleninu, co tam pořád prodávají. Za to taky nemůže, jim už to takhle dovezou. Chápete to někdo? Pokud jim dovezou zkažený maso, taky nám je prodají? Začínám mít strach, co je v těch marinovaných balíčcích ...

PS: Zde je účtenka, kde je označenozboží s vyšší cenou na pokladně než je nabízeno v regálech (původní cena 880,00 Kč - vráceno 253,00 Kč):

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama