Naivita lidí je tak veliká, že by překonala velikost Zeměkoule

10. září 2014 v 21:13 | MUDr. Milan TEJCHMAN |  DOPISOVATELÉ
Dobrý den vám všem.

Dnes je taková situace, že Babiš chtěl učinit změnu, aby se děti za jeho činy nemuseli stydět. Avšak musím říci, že děti se za něho již musejí stydět.

Připadá mi to stejné, tak jako před 3 lety, kdy John měl plnou pusu keců a slibů. Jen, co se stal činitelem, ukázal svoji tvář a potvrdila se naivita lidí. Lidi, již se proberte! Rovněž to samé bude Okamura. Je původem Japonec, ale situace zde, jej změnila ke slabosti učinit změnu.

Ať se podívám na Babiše i Okamuru, musím konstatovat, že jsou to bohatí lidé, ale neudělají něco, co by je připravilo o majetek a moc. Rovněž mi ukažte, jakým způsobem došlo k tak vysokému zisku? A, za jakou odvedenou práci?

Naivita lidí je tak veliká, že by překonala velikost Zeměkoule. Nezapomeňte, že v dnešní době chce každý sedět za stolem a pobírat miliony. Dnes z té mladší třídy nedokáže vzít do ruky kladivo, klíče a šroubovák. Dnes je taková situace, že i maminka za touto vrstvou chodí a uklízí to, co je základní povinností slušného člověka. Lidi si stěžují na určité problémy, které jim nastaly, ale když vidím jejich děti, které neumějí ani chodit, tak to je opravdu katastrofa. Opravdu si připadám, že se pohybuji mezi tou nejspodnější třídou tohoto světa! Babišovi a jiným jsem napsal návrh s možností výdělku v restituci církve. Myslíte si, že mi někdo odpověděl? Ano, nikdo! Nešlo o hloupost, ale o vysoké zisky pro státní pokladnu a nemuset se starat a zabývat náklady a výdaji nad nekomerčnímy subjekty.

Ale dost, zase bych psal, a stejně se nic nezmění!!!

S pozdravem

MUDr. Milan TEJCHMAN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama