Dopis občana v tísni vládě ČR

5. října 2014 v 22:49 | M.C

Dopis občana v tísni vládě ČR


Napsal uživatel Tomáš Frček


bezd


Úřad vlády ČR, nábřeží Edvarda Beneše 4, 118 01 Praha 1 posta@vlada.cz
Tomáš Frček, Mezirolí 187, 362 25 Nová Role, mobil: 607 886 636 frcekt@seznam.cz

Vážený předsedo vlády České republiky, sedím již v téměř prázdném domě a čekám na konečnou likvidaci mého obydlí mé firmy, žena to psychicky neunesla a opustila mě s děckem, totéž prožívá bývalá žena s dítětem, má dospělá dcera, nyní studentka VŠ a rodiče, jelikož nás všechny spojuje likvidace v důsledku zpoplatnění hypotéky, kterou ve vleklé a sílící krizi nemohu nadále splácet ve stále se zvyšujících měsíčních splátkách, kdy banka zákeřně využívá mé ekonomické situace.

Jsem živnostník, přirozeně zadlužený, ze socialismu jsem si nemohl přinést kapitál. Od příchodu 2. Světové hospodářské krize klesly obraty mé firmy na 1/5, ale režie včetně úvěrů, hypotéky, leasingů zůstávají, nelze je rychle snížit, naopak banky mé tísně zneužívají, zvyšují úroky, zpoplatňují kontokorenty a došlo i k zpoplatnění hypotéky, kdy jsem byl vyzván vrátit 5 ,5 mil. Kč do 24.9.2014, proč ne, když je nikdo nereguluje a mají legislativní i mediální podporu v páchání bankovně exekuční genocidy. V době před krizí jsem jako živnostník nezatežující státní pokladně vám naposílal statisíce korun na daních, místo Vás živil i několik rodin spoluobčanů. V době, kdy vymírání populace (předvoje kolapsu sociálního i důchodového systému) a kdy mladí z obavy obudoucnost nezakládají rodiny,tak jsem dal republice 3 budoucí daňové poplatníky, mé děti.
(změna oborů podnikání, různé bankroty či přefinancování nepřicházelo v úvahu )

Ve shodě s předchozími vládami jste se zřekli regulace poskytovatelů "půjček" a oni kosí národ jako mor ve středověku. V jednom mžiku vytvoří z daňového poplatníka a kousíčka páteře republiky - živnostníka tvořícího ekonomiku pravý opak, bezdomovce napojeného na sociální dávky a podkopávajícího stát v šedé ekonomice. JAKÝ MÁTE Z TOHOTO STAVU PROFIT? A co rozpad rodiny, štěstí dětí, sebevraždy zdecimovaných rodičů? TO JE KU PROSPĚCHU STÁTU?

Neomezeným řáděním bank, které nyní vyústilo ve zpoplatnění hypotéky dochází k nevyhnutelné likvidaci celé mé rodiny. Děvět lidí tedy přichází o obydlí o prostředky k obživě, o společenské postavení o vzájemnou lásku a soužití až k nutkání páchat sebevraždu. Do anonymní dražby pohledávky jdou obydlí mé rodiny, rodiny bývalé ženy a mých rodičů… Takto již bylo během posledních šesti let zničena polovina živnostníků v republice, to je rozsahem i právní kvalifikací genocida.

PROČ SE DOBROVOLNĚ ZŘÍKÁTE VLÁDY VE SVÉ ZEMI, proč necháváte fakticky vedle sebe vládnout exekuční mafii "bank", právníků, notářů, soudců, inkasních agentur a skandálních soukromých exekutorů, jdou přes mrtvoly po majetku obyvatel, napadnou zdravou firmu a rodinu a vyplivnou bezdomovce ( nyní již téměř 7 mil. exekucí na 7 mil. dospělých Čechů.) PROČ udržujete funkční legislativu podporující tuto genocidu? Například Listina základních práv a svobod dovoluje zásah do obydlí pro práva druhých, občanský soudní řád se drží pouze pravidla, dluhy se mají platit a nebere v potaz hospodářskou krizi a též stejný podíl a zodpovědnost věřitele a dlužníka, trestní zákoník trestá za nesplácení dluhu v rozporu s LISTINOU, atd. atd.

Během několika dnů či týdnů dojde k likvidaci šesti dospělých a tří dětí s výhledem bezdomovectví, a roztrhání rodinné vazby před přicházející zimou. Kde jsou základní lidská práva?
Žádám Vás konejte, konejte neprodleně, rozpad vztahů již nelze zvrátit, lze je možná napravit, ale pouze v případě, že budou věřitelé donuceni přizpůsobit své požadavky na splácení různých finančních produktů i lichvářského charakteru tak aby nelikvidovali dlužníky. Trpí tím v neposlední řadě i stát !

Jako vláda sice přiznáváte vliv krize na ekonomiku země, ale zároveň prokazatelně odmítáte proti viníkům krize (bankám) bojovat. Vláda nechá viníky krize vytvářet dluhové pasti a exekučně likvidovat své vlastní občany ve své vlastní zemi. Situaci také výrazně zhoršujete opětovným odmítáním definovat procentuální hranici lichvy.

Uvědomte si, že svou nečinností v dluhové genocidě národa máte na rukou krev občanů, kteří situaci vyřešili odchodem z tohoto světa.

Těžko si lze představit, co může vládě vyhovovat na tom, že nechá živnostníka, zaměstnavatele a otce dětí bankovní mafii odhodit do sociálního koše. Co může vládě vyhovovat na následné daňové zátěží těch, co jsou na spodní hraně sociální pyramidy a tímto se pozvolna přesouvají tamtéž.
Jak si má občan vysvětlit nečinnost vlády?Jedině tak, že tento stav vláda chce, nebo jí vyhovuje.

V Mezirolí dne 5.10.2014 Tomáš Frček Mezirolí 187, 362 25 Nová Role
607 886 636 frcekt@seznam.cz
Dopis byl dnešního dne odeslán e-mailem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama