Leden 2016

Ženy bojují v Sýrii za muže zbabělce, který utekli do Evropy.

31. ledna 2016 v 13:49 | M.C
Muži utekli do Evropy , sebrali majetek, úspory a zbabělo utekli .A paní Merkelová vítá zloděje, uprchlíky co utekli od žen a dětí a nechají za svobodu Sýrie bojovat ženy .Zbabělce ať si Merkelová nechá !!! My je nazpátek už nechceme !!


V Sýrii ženy táhnou do války a do bojů.. Ženy oblékli uniformy a bojují, ženy říkají, muži zbaběle utekli se všemi úsporami a nechali nás tady s dětmi samé a my to nevzdáváme jak ti ubohý uprchlíci muži, a chráníme naše děti tak, že my ženy bojujem za svobodu a za naši vlast, děti nám hlídají babičky a občas je vídáme, a když některá z nás padne v boji, staráme se i o jeji děti..muži zdrhli a merkelová je podporuje chce aby ženy zde byli válečnou kořistí, ale my se nedáme a vzkazujeme merkelové, že my svobodu nedáme a muže ať si nechá, ještě neví co jsou zbabělci zač.!!

Syrian women forces

https://www.facebook.com/BiffiSyrien/videos/1013590665366389/
https://youtu.be/GghoNvCHEqM

Buď zdráv, kapitalisme! (a rychle sbohem)

14. ledna 2016 v 19:24 | M.C |  CO SE DĚJE.

Buď zdráv, kapitalisme! (a rychle sbohem)


Co je nejcennějším zdrojem v podmínkách orwellovské tržní ekonomiky: nafta, země, pracovní síla, kapitál …? Nikoliv! V současném systému je nejcennějším zdrojem nemyslící jedinec, BIOROBOT! Je proto třeba je vyrábět ve velkém, dnes tato výroba začíná v mateřské školce...bez komentáře.

9. ledna 2016 v 19:21 | M.C |  ZAHRANIČÍ

Jsou nějaké dotazy??


http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/David-Rath-Jsme-ekonomicka-kolonie-416486

Konečně někdo z politiků řekl to, co my říkáme už léta. Jiná věc je, že dokud byl Rath ve funkci ministra zdravotnictví, poslance ani hejtmana, také proti tomu nic nedělal. Dokud byl u koryta, příliš mu nevadilo že republika je drancována Němci, Američany a dalšími západními kolonialisty a jejich domácími kolaboranty a lidem se žije stále hůře. Rath začal mluvit pravdu o situaci v ČR až teď když je mimo politické funkce a hrozí mu vězení (za trestnou činnost, kterou dělají téměř všichni politici, on jen měl smůlu že se znelíbil zločinecké Nečasovsko-kalouskovské kolaborantské vládě a proto byl zatčen za to co dělali i ostatní, kterým to bohužel prošlo). Je zjevné že od politiků dnešních parlamentních stran nelze čekat žádné zlepšení. Dokud budou lidé volit ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS a TOP09 nedojde k žádné změně a naše vlast bude stále drancována západními mocnostmi, tak jako jsou pleněny okupované země po prohrané válce a k tomu ještě zaplavována vetřelci z celého světa. Dokud to lidé nepochopí a nezačnou podporovat skutečnou, mimoparlamentní opozici, budeme stále kolonií a životní úroveň se bude stále zhoršovatZ Rathova článku:

Skoro se nemluví o tom, že jsme vlastně kolonií. Levná pracovní síla v nezdravé práci vyrábí, co se vyveze, ale co hůř závěrem se odveze veškerý zisk a nám z toho zbudou především negativa.

Téměř každý kolonialista, chce svoji kolonii trvale a pořádně dojit. Je mu jedno, jak žijí domorodci.

Kolonialisté mají dost peněz na to, aby dokázali usměrňovat národní vlády tak, aby kolonie spravovaly v jejich zájmu a k jejich ještě většímu prospěchu.


"U nás to zatím nevypadá, že by se někdo vzepřel. Média jsou slepá, nebo hloupá, nebo koupená a tak na řešení netlačí. Žijí si svým světem pseudoproblémů, malicherností a pomluv. Proto se třeba všichni budou dohadovat nad pokladnami pro živnostníky, co v nejlepším případě přinesou ročně dvě miliardy, ale takřka bez povšimnutí ročně z naší koloniální země odteče zhruba 500 miliard.
Označit trafikanta, hostinského a holiče za zloděje je však bezpečné. Postavit se kolonialistům vyžaduje velkou odvahu a tu u nás nikdo nemá.