Únor 2016

1.Концерт День Победы Москва Красная площадь 9 мая

12. února 2016 v 20:23 | Мирослав Цензура |  OBRAZEM

Концерт День Победы Москва Красная площадь 9 маяORTEL - Zůstaň mým domovem

12. února 2016 v 13:25 | M.C

ORTEL - Zůstaň mým domovemAno, můj děda a praděda byli ve válce, proti Německému fašistovi, kdyby se mohli probrat ze smrti, nenechali by to dojít tak daleko, aby nám těm potomkům, pro které padli obětovali svoji krev, život, aby jim potomci fašistú které vyhnali diktovali co a jak mají dělat ve své vlasti, za kterou naši dědové padli ve válce !! Díky Ortel probouzíš lidi které se naučili slepě poslouchat diktát potomků kolaborantů, fašistů .. Nedáme se..


Japonsko tvrdí, že než může přijmout syrské uprchlíky, musí se nejprve postarat o vlastní lidi

12. února 2016 v 12:27 | M.C

Japonsko tvrdí, že než může přijmout syrské uprchlíky, musí se nejprve postarat o vlastní lidi


Šinzó Abe
Šinzó Abe
Japonský předseda vlády Šinzó Abe odmítá kritiku politiky, v jejímž rámci jeho země poskytla loni azyl pouhým jedenácti lidem
Při příležitosti schválení nové pomoci syrským a iráckým obětem konfliktu na Středním východě ve výši 1,6 miliardy amerických dolarů řekl Abe, že Japonsko musí nejprve zlepšit podmínky života vlastních lidí, než může vůbec začít zvažovat přijímání syrských uprchlíků.
Abeho vytrvalá neochota zavázat se k přesídlení byť jen menšího počtu uprchlíků v Japonsku vyvolala kritiku tvrdé azylové politiky této východoasijské země: loni z 5 000 žádostí vyhověla jen 11.

Nu a já k tomu, proč sem tahat uprchlíky a různé ukrajinské krajánky a bůhví koho , když lidé jsou bez práce, zde našinci a lidí bez domovů a celkem je zde chudoba, důchodci a rodiny žijící z minima minima.?? Tak Japoncům fandím a gratuluji k zdravému rozumu, ale zas našim politikům, k nim nemám slov .

Něco mi zde nehraje..

10. února 2016 v 14:13 | M.C
Procházím novinky a články a něco mi zde nehraje…

k 6.2.2016

8. února 2016 v 22:44 | M.C |  DOPISOVATELÉ
REPORTÁŽ A VIDEA ZE SOBOTNÍCH DEMONSTRACÍ PROTI ISLAMIZACI ČR

Demonstrace začala shromážděním Národní demokracie a skupin Čest, Svoboda a respekt a Za naši kulturu a bezpečnou zem na Vítězném náměstí v Dejvicích ve 13 hodin. Odtud jsme zanedlouho šli na Loretánské náměstí, kam jsme došli před 14. hodinou. Pochodu se zúčastnilo ca 1.500 lidí Na Loretánském náměstí následovaly projevy. Demonstraci zahájila Lucie Hašková, která řekla že se snažila domluvit s pořadateli dalších demonstrací, ale ti bohužel neměli zájem.

Propaganda - Šéf Unie bezpečnostních složek šokuje.

7. února 2016 v 19:47 | M.C |  CO SE DĚJE.

PropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropaganda

mc..osobně si myslím, že i když to byl policista, dělal svoji práci a hlavně opravdu koordinoval, a držel tu skupinu raději dál od sluníčkářů a vítačů, bohužel vítači jsou divná sorta , dle videí, je tam řada asi docela nevychovanců a nemají to v hlavě v pořádku, ale každý ať si udělá svůj názor, jednou se uvidí, kde je pravda, já jen vím, že můj děda, praděda bojovali za 2 světové, abychom my žili v míru a aby nás nikdo opět neohrožoval, bohužel situace je jiná, tato mládež si neváží ani toho, že můžou v míru dýchat vzduch.. Oni nezažili ani válku, ani komunisty ani vojnu, ale přál bych jim aspoň 2 roky klasické vojančiny aby se debílkové vzpamatovali... *********************************************************************

Šéf Unie bezpečnostních složek šokuje. Odhalil v zakuklených útočnících policisty a vyzval Chovance k odstoupení
Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek se na svém blogu na serveru iDnes.cz vyjádřil k sobotním demonstracím, které se konaly v Praze. Zároveň vyzval ministra vnitra k odstoupení.
Podle Vítka se totiž v průběhu odpoledne odehrála epizoda, která mohla stát zdraví nejen občanů, ale také některých policistů, jež někdo obětoval. "Cílená provokace řízená policií je zdokumentována na tomto videu, kde skupina policistů v kuklách, kteří se vydávají za neonacistickou bojůvku, provokuje pochod tzv. vítačů uprchlíků. Jiná skupinka policistů bez vybavení se tak stává překvapivě hrází, která je má zastavit, jsou v této hře pouze komparzem," píše Vítek a dokládá video.

Vítek ve svém textu upozorňuje především na skutečnost, že hlavní čelo průvodu doprovázela policie bez dostatečné výstroje. "Kde je antikonfliktní tým, který je vždy u větších rizikových skupin? Opakuji, tito policisté pouze v čepicích jsou prostě neinformovaná stafáž, která je obětována pro mediální hru. Jde o přímé ohrožení jejich zdraví! Někdo vás obětoval a metody příslušníka Stb Zifčáka převzal tentokrát muž v hnědé bundě," rozhorlil se.

Následně dodává, že neví, kdo akci připravil a řídil, ale vzhledem k tomu, že za Policii ČR odpovídají především policejní prezident a ministr vnitra, žádá je o okamžité vyšetření celé situace a jednoznačné odstoupení ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). Ten podle jeho názoru nasazuje zaměstnance ministerstva proti vlastním občanům. "Jde v tomto případě v demokratickém státě o prostředky, které se neslučují s posláním Policie ČR," uvedl.

"Jako předseda Unie bezpečnostních složek, který zastupuje policisty, hasiče, vězeňskou službu, to v první řadě vnímám jako zneužití policie k politickým cílům, ohrožení zdraví policistů v uniformách (obětní beránci), dále jako neoprávněný zásah (provokaci) proti občanům, které na zdraví a životě ohrozila řízená provokativní akce Policie ČR," uzavřel s otázkou, co může přijít dál. "Požáry, které se budou svádět na druhé, nebo politické vraždy?" poznamenal.


Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!?


Redakce AE News přináší zásadní video ze sobotní demonstrace Antify v Praze, což byla truc-demonstrace proti demonstracím na odpor vůči islámu. Průvod ultralevicových anarchistů s transparenty "Uprchlíci, vítejte!" se střetl s bizarní a koordinovanou skupinkou "nácků", které koordinoval muž v hnědé bundě a současně ten samý muž v podstatě koordinoval i uniformované policisty na druhé straně pomyslné barikády. Zajímavé bylo i místo, kde se maskovaní náckové nacházeli a z jaké budovy vycházeli. Z budovy v majetku ministerstva vnitra. Zapálení sociálního centra v Praze tak dozajista nemají na svědomí občané, ale právě někdo z těchto provokatérů.

Důstojník koordinoval nácky, kteří vylézali z budovy v majetku ministerstva vnitra!

V sobotu se po celé Evropě konaly demonstrace, namířené proti islamizaci Evropy. Je nutné zdůraznit, že na podporu premiéra Sobotky se před Úřadem vlády sešlo kolem 60 lidí, zatímco napříč republikou demonstrovaly tisíce lidí jak proti islamizaci Evropy, tak i proti politice našeho premiéra. Je evidentní, že premiér Sobotka čím dál tím více ztrácí veřejnou podporu....>>>>>>>>>>>> http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/

z demonstrace 6.2.2016

6. února 2016 v 13:34 | M.C |  STALO SE

z demonstrace 6.2.2016


Pozvánka na demonstraci 6.2.2016

5. února 2016 v 12:07 | M.C |  CO SE DĚJE.

Pozvánka na demonstraci 6.2.2016

Dne 6.2.2016 Evropa společně povstane! Budou se konat protesty proti islamizaci a Evropské Unii napříč celou Evropou.
###########
Tímto bychom vás chtěli pozvat na demonstrace do Prahy, které jsou součástí těchto celoevropských protestů. Vše záleží jen na nás, občanech České republiky, zda dokážeme zachránit naši zemi před vnějšími hrozbami: terorismem, nekontrolovatelnou migrační vlnou a diktaturou EU.
Vaše pomoc a účast je proto prioritou! Sdílejte toto video na Facebooku, pošlete ho svým známým na email!
###########
Demonstrace: Za Evropu bez EU - https://www.facebook.com/events/72712...
Začátek: 13:00 Vítězné náměstí, Praha

Demonstrace pořádaná stranou SPD - https://www.facebook.com/events/15312...
Začátek: 14:00 Václavské náměstí (Můstek), Praha

Demonstrace: Evropa společně proti islamizaci - https://www.facebook.com/events/16690...
Začátek: 15:00 Hradčanské náměstí, Praha

Demonstrace na Slovensku: https://www.facebook.com/events/16979...
Začátek: 15:00 Náměstí SNP, Bratislava
###########
Náš Facebook: https://www.facebook.com/revoluce.2016/
###########