Něco mi zde nehraje..

10. února 2016 v 14:13 | M.C
Procházím novinky a články a něco mi zde nehraje…


Proč utíkají z tepla Sýrie a rovnou do Evropy?Proč ne Rijád, aneb Dolu na Arábii atp,..
Procházím novinky a obrázek, tržnice a vedle vybombardovaný panelák. Přišlo mi to jako kulisa, filmová kulisa a tak sednu k PC nastavím Google Earth a hledám Sýria, porovnám a obrázky ze satelitu nejsou přiblížit tak jak u Prahy, Nebo Turecka nebo i toho Rijádu, jak by někdo nechtěl, aby se viděla pravda, bojuje se mimo města, ale na fotkám z FB Sýřani ukazují a krásné domy a zahrady, proč utíkají, dyť se nebojuje všude, a hlavně podivnost satelitních snímků, nemožnost podívat se, A..na Googlu je vyfocená celá planeta a detail jde všude, Amerika, Afrika, Tunis, Rusko, Německo, A Sýrie nejde? Divné?!!

Praha :- )

Turecko
Rijád

A Sýria ??

U snímků ze satelitu Sýrie je stejně nečitelná, něco se nám někdo snaží schovat?.. Co je nám tajeno, Že tam třeba není válka? Že je tam hezky a jen se někdo snaží vyslat miliony do EU a za jakým účelem?? čas ukáže že?:- )


Snímky jsou ze stejného programu a satelitů a fotky taky dělá satelit a všude jsou jak v Praze a jen Sýrie je nějak umlžena a v oparu a nic detailně není vidět.. Proč asi??
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 javit javit | 10. února 2016 v 14:32 | Reagovat

divné je že detail u Prahy a EU jde i na 30 metrů zde 350metrů a u Sýrie jen  2,7km, a ještě rozmazáno a tak, aby nebylo nic rozopznat. Ale podle Facebooku profily Sýřanů, je v okolí všude klid a hezké domky a bazénky a drahá auta, a pak jsou snímky kde je válka zničený dům a kolikrát ten samý v reportážích a pokaždé z jiné strany, jak by kuslisa divadla,,žeby Havel i po smrti dělal ještě kulisíka a navrhoval co smí obyvatelé planety země vědět?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama