Propaganda - Šéf Unie bezpečnostních složek šokuje.

7. února 2016 v 19:47 | M.C |  CO SE DĚJE.

PropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropaganda

mc..osobně si myslím, že i když to byl policista, dělal svoji práci a hlavně opravdu koordinoval, a držel tu skupinu raději dál od sluníčkářů a vítačů, bohužel vítači jsou divná sorta , dle videí, je tam řada asi docela nevychovanců a nemají to v hlavě v pořádku, ale každý ať si udělá svůj názor, jednou se uvidí, kde je pravda, já jen vím, že můj děda, praděda bojovali za 2 světové, abychom my žili v míru a aby nás nikdo opět neohrožoval, bohužel situace je jiná, tato mládež si neváží ani toho, že můžou v míru dýchat vzduch.. Oni nezažili ani válku, ani komunisty ani vojnu, ale přál bych jim aspoň 2 roky klasické vojančiny aby se debílkové vzpamatovali... *********************************************************************

Šéf Unie bezpečnostních složek šokuje. Odhalil v zakuklených útočnících policisty a vyzval Chovance k odstoupení
Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek se na svém blogu na serveru iDnes.cz vyjádřil k sobotním demonstracím, které se konaly v Praze. Zároveň vyzval ministra vnitra k odstoupení.
Podle Vítka se totiž v průběhu odpoledne odehrála epizoda, která mohla stát zdraví nejen občanů, ale také některých policistů, jež někdo obětoval. "Cílená provokace řízená policií je zdokumentována na tomto videu, kde skupina policistů v kuklách, kteří se vydávají za neonacistickou bojůvku, provokuje pochod tzv. vítačů uprchlíků. Jiná skupinka policistů bez vybavení se tak stává překvapivě hrází, která je má zastavit, jsou v této hře pouze komparzem," píše Vítek a dokládá video.

Vítek ve svém textu upozorňuje především na skutečnost, že hlavní čelo průvodu doprovázela policie bez dostatečné výstroje. "Kde je antikonfliktní tým, který je vždy u větších rizikových skupin? Opakuji, tito policisté pouze v čepicích jsou prostě neinformovaná stafáž, která je obětována pro mediální hru. Jde o přímé ohrožení jejich zdraví! Někdo vás obětoval a metody příslušníka Stb Zifčáka převzal tentokrát muž v hnědé bundě," rozhorlil se.

Následně dodává, že neví, kdo akci připravil a řídil, ale vzhledem k tomu, že za Policii ČR odpovídají především policejní prezident a ministr vnitra, žádá je o okamžité vyšetření celé situace a jednoznačné odstoupení ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). Ten podle jeho názoru nasazuje zaměstnance ministerstva proti vlastním občanům. "Jde v tomto případě v demokratickém státě o prostředky, které se neslučují s posláním Policie ČR," uvedl.

"Jako předseda Unie bezpečnostních složek, který zastupuje policisty, hasiče, vězeňskou službu, to v první řadě vnímám jako zneužití policie k politickým cílům, ohrožení zdraví policistů v uniformách (obětní beránci), dále jako neoprávněný zásah (provokaci) proti občanům, které na zdraví a životě ohrozila řízená provokativní akce Policie ČR," uzavřel s otázkou, co může přijít dál. "Požáry, které se budou svádět na druhé, nebo politické vraždy?" poznamenal.


Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!?


Redakce AE News přináší zásadní video ze sobotní demonstrace Antify v Praze, což byla truc-demonstrace proti demonstracím na odpor vůči islámu. Průvod ultralevicových anarchistů s transparenty "Uprchlíci, vítejte!" se střetl s bizarní a koordinovanou skupinkou "nácků", které koordinoval muž v hnědé bundě a současně ten samý muž v podstatě koordinoval i uniformované policisty na druhé straně pomyslné barikády. Zajímavé bylo i místo, kde se maskovaní náckové nacházeli a z jaké budovy vycházeli. Z budovy v majetku ministerstva vnitra. Zapálení sociálního centra v Praze tak dozajista nemají na svědomí občané, ale právě někdo z těchto provokatérů.

Důstojník koordinoval nácky, kteří vylézali z budovy v majetku ministerstva vnitra!

V sobotu se po celé Evropě konaly demonstrace, namířené proti islamizaci Evropy. Je nutné zdůraznit, že na podporu premiéra Sobotky se před Úřadem vlády sešlo kolem 60 lidí, zatímco napříč republikou demonstrovaly tisíce lidí jak proti islamizaci Evropy, tak i proti politice našeho premiéra. Je evidentní, že premiér Sobotka čím dál tím více ztrácí veřejnou podporu....>>>>>>>>>>>> http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama