Komentáře

1 ich nej ich nej | 26. března 2016 v 21:02 | Reagovat

Vágner
Doba politických procesů je zpět. Oni už si nějak zdůvodní proč odsuzovat nevhodné politické odpůrce, případně si schválí nový zákon.
I já si myslím, že všichni politici, kteří souhlasí s přijímáním muslimských migrantů jsou valstizrádci a měli by být potrestáni u nás trestem nejvyšším. Pokud vím, je u nás nejvyšší trest doživotí.
Koukal
Polistopadová totalita havlistů doposud vystačila s masmediálními manipulacemi a propagandou hodnou Geblse.
Objektivní pravdu novináři nesmějí hledat. Mají striktně nadiktováno, jaká témata se mají ve veřejnosti diskutovat. Témata, která pálí lidi, nemají šanci se dostat do masmédií.
Proto jsme německou kolonií montotroků, dobře placených drábů a sluhů pracujících za třetinové mzdy.
Jakákoli demonstrace je mnoha kamerami filmována, účastníci identifikováni a následně perzekuováni, ostrakizováni.
Málo kdo si dovolí jít na demonstraci, protože dobře ví, že by přišel o práci. Velmi brzy z něj udělají bezdomovce. Bezdomovců každý rok několik set umrzne nebo se upil k smrti.
Strach jít na demonstraci je mnohonásobně větší jak za komunistů.
Zahradníček
LIDI CHCE TO VYJÍT DO ULIC A VŠICHNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V ROCE 1989 SE BOJOVALO PROTI TOMU, ABY VLÁDA NEPOUŽÍVALA MOC SÍLI PROTI LIDEM VIZ. HAVEL A UŽ JE TO TADY ZASE ,ČESKÁ VLÁDA OPĚT POUŽÍVÁ MOC PROTI LIDEM, KTRÉ STÍHÁ A URČITĚ NÁSLEDNĚ I MUČÍ SILOU POLICEJNÍ ZA TO, ŽE ŘÍKAJÍ PRAVDU!!!!!!!! HAVEL TAKÉ POUZE ŘÍKAL PRAVDU LIDI UDĚLEJME OPĚT OBČANSKÁ FORA A ZBAVME SE TÉ VLÁDY, KTERÁ JEN OPAKUVANĚ POUŽÍVÁ POLICEJNÍ SÍLU PROTI VOLIČŮM, PROTI SLUŠNÝM LIDEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VE VOLBÁCH NEVOLTE ČSSD A ANI KDU-ČSL, ODS A ANI TOP 09, JSOU TO POKRYTECKÉ STRANY, KTERÉ SE CHOVAJÍ STEJNĚ NEBO HŮŘ NEŽ KOMUNISTÉ PŘED ROKEM 1989!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hora
Těžkooděnci, vodní děla, vše proti vlastním lidem, kterým jde o budoucnost naší země a dětí. To je jediné, co politici ve vztahu k trestuhodné migraci umí.

Namísto používání násilí proti vlastnímu obyvatelstvu, po vzoru Německa, které dělá to samé, už dávno měly být chráněny vnější hranice EU armádami a policií v co největší možné míře.

Takže zatčený Bartoš se zase tak nemýlil. Politik, který stojí proti občanovi, nemá v politice co dělat a zaslouží si trest. To je bez diskuze. Toto si za naše peníze k nám nesmí dovolovat.
Vágner
Doba politických procesů je zpět. Oni už si nějak zdůvodní proč odsuzovat nevhodné politické odpůrce, případně si schválí nový zákon.
I já si myslím, že všichni politici, kteří souhlasí s přijímáním muslimských migrantů jsou vlastizrádci a měli by být potrestáni u nás trestem nejvyšším. Pokud vím, je u nás nejvyšší trest doživotí.
Surovjak
Pokud řekl pouze slova, která jsou uvedena v článku, potom zatčení Bartoše zavání politickým procesem. Totalita je zpět. Brzy budou zjišťovat kdo zde co napsal a pokud to bude proti Sobotkovi a jeho vládě, budeme perzekuováni.

Je evidentní, ze dohoda s Tureckem je velmi sporná a ponechává možnost řízené migrace a zlegalizování jejich pochodu do EU. Do teď to bylo tak, že každý migrant, který překročil hranice mohl byt považován za nelegálního migranta. Nyní stačí, aby několik migrantu opakovaně odešlo do Řecka EU je dopraví zpět a následně si za ne vyzvedne již legálně jiné. Navíc za velmi tučný bakšiš Turecku z našich kapes. Myslím, že toto by mohlo byt považováno za vlastizradu a za tu by mel byt trest nejvyšší, tedy v rámci naší legislativy - doživotí. A za tento názor mam byt zatčen?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.