UBOHÝ REŽIME!

27. března 2016 v 16:20 | M.C |  CO PÍŠOU JINDE.

NE Bruselu - Národní demokracie

·
UBOHÝ REŽIME! Účastník protiprávně rozpuštěné demonstrace "ZA ČESKOU REPUBLIKU!" Vladimír Štádler podává svoje svědectví:

"Mediální pomluvy, nálepkování, lži, brutální zatýkání řečníků, zmatená policie. Jen těžko podat, jak se dnes předvedl shnilý EuroSobotkovský režim. Bojí se svobody slova a dělá chyby, které se mu vymstí. Chyby jako psané přes kopírák, které ukončily i komunistický režim.

Zatkl jsi, režime, Adama Bartoše, kterého si hluboce vážím. Honili jsme ti pak, režime, celé odpoledne Tvojí vlastní policii, která zmateně nestíhala náš pochod svobodných občanů nikde dohnat. Rozestavoval jsi těžkooděnce, jezdil autíčky, filmoval nás kamerou... a my Ti zahli do nejbližší ulice a hrdě šli dál. Mladí, staří, které, odporný režime, urážlivě nazýváš pravicovými extrémisty a neonacisty.

Dnes jsi, režime, předvedl totální bezmocnost policejní logistiky nás dostat. A pak jsme se ze své svobodné vůle vrátili ke Svatému Václavovi. A tam jsi, režime, opět brutálně a zbaběle zasáhl a sebral Jirku Černohorského. Zbyla nám ale pořád Lucka Hašková a s tou jsme si došli pro oba zatčené řečníky do Bartolomějské. Stejné, nechvalně proslulé Bartolomějské, kde komunistický režim mlátil a mučil zatčené. Nejdřív jsi nám, režime, pustil Jirku a pak i Adama. Pokládám si za čest, že jsem byl jedním z prvních, který mu podal ruku. Stejně jako komunisti, jednou budeš režime tak zbabělý, že nenajdeš odvahu proti nám policii poslat. Ti dnes brutálně zasahující kluci, kteří by mohli být mými synky, se nám všem potom omluví za to, jaké odporné Eurozaprodanecké lůze byli nuceni sloužit."

Z lodního deníku 1. palubního důstojníka rozkradené Československé námořní plavby, dnes učitel Námornej školy v Bratislavě
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama