Výzva ozbrojeným složkám České republiky

8. dubna 2016 v 19:17 | M.C |  CO PÍŠOU JINDE.

NE Bruselu - Národní demokracie


Výzva ozbrojeným složkám České republiky


Česká republika čelí, podobně jako další země Evropy, děsivému sociálně-inženýrskému projektu stěhování národů. Vetřelecká tsunami není spontánním procesem, ale procesem velice precizně řízeným, za který nesou odpovědnost politické špičky EU i naše vlastní domácí politické elity. Nesouhlas občanů s postojem vlády v imigrantské krizi je více než oprávněný a jejich účast na demonstracích projevem hlubokého vlasteneckého cítění. Každý, komu záleží na osudu naší vlasti, je v ulicích a demonstruje spolu s námi.

I přes občasné excesy (jako například při rozehnání demonstrace dne 26. března) dlouhodobě tvrdíme, že ozbrojené složky, v jejichž řadách jsou primárně vlastenecky cítící spoluobčané, jsou na naší straně. Věříme, že vy, národně orientovaní policisté, budete s námi i v sobotu 9. dubna. Chtěl bych proto apelovat nejen na Vás, ale především na Vaše kolegy, kteří zatím tak pevný postoj nemají, aby v případě, že dostanete rozkazy demonstraci podobným způsobem rozehnat, zvážili, jak se k takovému rozkazu postavit. Nový režim ocení statečnost těch policistů, kteří sympatizují s demonstrujícími a jsou při jejich rozehnání zdrženliví. Pro demonstrující (ale i pro policisty samotné) by pak bylo do jisté míry žádoucí vidět, že nestojíme proti sobě, ale držíme spolu. Proto jsme se opakovaně zamýšleli nad tím, jak tuto národní jednotu, jednotu mezi občanem a policistou (který je také občanem se stejnými zájmy i obavami jako každý jiný civilista) v současné krizi demonstrovat.

Jako organizátoři demonstrací děkujeme vždy policistům za jejich nasazení a dobře odvedenou práci, které si vážíme. Nyní bychom na oplátku potřebovali vědět, že policisté jsou stejně jako my znepokojeni nebezpečím, kterému Česká republika čelí. Hledali jsme způsob, jak by tyto sympatie ke společné myšlence mohli projevit i policisté ve službě, aniž by se dopustili nějakého kázeňského přestupku.
Obracíme se proto na příšlušníky ozbrojených složek ČR, aby svůj nesouhlas s vetřeleckou invazí, vlastizrádnou politikou vlády a případnými postihy těch, kteří proti vlastizrádné politice protestují, vyjádřili jednoduchým způsobem, kterým nic neriskují a který je snadno dostupný a realizovatelný. Nechť je symbolem tohoto porozumění bílý papírový kapesníček zastrčený do kapsy uniformy, vesty či za jakýkoli jiný předmět patřící do výbavy policistů, ale tak, aby byl dobře viditelný.

Policistům takový vzkaz umožňuje decentním způsobem vyjádřit své sympatie s protiimigrantským hnutím, které by jinak ve službě demonstrovali jen velice těžko.

Pro demonstrující je bílý kapesník symbolem toho, že daný policista je člověk pevného charakteru a národního cítění. Policistu s bílým kapesníkem zároveň tento symbol chrání před hněvem občanů, ke kterému může dojít ve chvíli, kdy jsou policisté nuceni vykonávat rozkazy vlastizrádných elit směřující k potlačení těchto pokojných protestů.

Bílý kapesník může být symbolem sympatie s protiimigrantským hnutím dlouhodobě, nejde jen o jednorázový projev spojený s demonstrací 9. dubna. Vlastenecky cítící policisté mohou viditelně umístěný bílý papírový kapesník nosit ve své službě pravidelně, dokud společně nedosáhneme našeho velkého vítězství. Mohou ho nosit příslušníci různých druhů ozbrojených složek a na různých místech - vynalézavosti, jak tento symbol na sobě nechat vidět, se meze nekladou a věříme, že policisté najdou nespočet možností, jak své vlastenectví manifestovat...

Nejsme nepřátelé, jsme jeden lid, jeden národ. Nepřítele máme společného, poražme ho proto společnými a spojenými silami
Vlasti zdar!
Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama