CO PÍŠOU JINDE.

Imigranti z Afriky sú obrovská nevzdelaná masa...

11. srpna 2017 v 2:50 | M.C

Andy Hryc: Imigranti z Afriky sú obrovská nevzdelaná masa, ktorá sa chce mať dobre. Stáročia naši predkovia bojovali a umierali, ale ubránili Európu pred prienikom islamu. A my to len tak odovzdáme?


Bratislava 10. augusta 2017 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)

Známy slovenský herec Andy Hryc sa poriadne odviazal a povedal na rovinu, čo si myslí o imigrantoch, ktorí v súčasnosti húfne prichádzajú do Európy. Podľa Hryca sú africkí imigranti neprispôsobivá a nevzdelaná masa, ktorá sa chce mať dobre, ale nič pre to nechce urobiť. Známy herec tiež pripomenul, že naši predkovia bojovali proti islamským nájazdníkom a nakoniec sa im Európu podarilo ubrániť a preto by sme im ju nemali teraz len tak odovzdať

Na snímke slovenský herec Andy Hryc

Andy Hryc sa v rozhovore pre portál Aktuality dotkol viacero tém. Jednou z nich bola aj migrácia. Podľa Hryca by sme sa nemali obávať Ukrajincov, ale imigrantov prichádzajúcich z Afriky: "Nemáme mať prečo strach z Ukrajincov, sú to kresťania ako my. Mám, naopak, obavy z ľudí, ktorí sa hrnú do Európy z Afriky. "

Hryc následne uviedol, že aj jeho matka bola imigrantka: "Plným právom sa môžem verejne vyjadrovať k téme utečenci, pretože sám som synom utečenkyne. Moja mama bola Poľka, počas druhej svetovej vojny dostala povolávací rozkaz na nútené práce do Nemecka, a tak radšej ušla z Varšavy na Slovensko. Tu stretla môjho otca, bola to krásna žena, nečudo, že ho očarila a ostala s ním. Bolo po vojne, u nás voči cudzincom vtedy vládla averzia."

Známy herec tvrdí, že jeho matka to mala veľmi ťažké, no dokázala sa prispôsobiť: "Z detstva si spomínam, ako sa na ňu ľudia pozerali cez prsty, lebo mala poľský akcent. Čo všetko musela urobiť, aby splynula, aby si ju nikto ako cudzinku nevšímal! Musela sa prispôsobiť a prispôsobila sa."

Súčasní imigranti prichádzajúci hlavne z Afriky sa však podľa neho prispôsobiť nevedia a ani nechcú: "Títo Afričania to nedokážu, je to obrovská nevzdelaná masa, ktorá sa chce mať dobre, ale nič pre to nechce, žiaľ, ani nemôže urobiť. Vyzerá to ako začínajúca genocída, ale nás. Alebo ako to nedávno povedal český prezident Zeman - superholokaust. Stáročia sa Európa bránila proti prieniku islamu. Naši predkovia bojovali, krvácali a zomierali, ale náš kontinent ubránili. A my im to len tak odovzdáme?" kladie si otázku Hryc.

Tento známy herec je podľa vlastných slov v prípade núdze schopný zobrať do ruky aj zbraň: "Mám doma niekoľko strelných zbraní, a keď bude treba, kúpim si aj kalašnikov. Na mne až tak nezáleží, už mám svoj vek, ale mám troch krásnych vnukov."

Na otázku či mu nie je ľúto ľudí utekajúcich pred vojnou odpovedal kladne no podľa Hryca drvivá väčšina prichádzajúcich do Európy nie sú vojnoví utečenci, ale ekonomickí imigranti z Afriky.

Samuel Gdovin

Bojovali za nás !

11. května 2016 v 18:58 | M.C

Bojovali za nás !


Platí, že kdo bojoval za národ, zajistil si své místo v dějinách, ať skončil jako vítěz, jako poražený, nebo ve vězení, či na šibenici. Kdo seděl zalezlý doma, odevzdaný svému osudu, na toho si nikdy nikdo nevzpomene. Jakoby ani nežil.Bojovali za nás 2.dílRakovina národa ( Hate free ! )


Výzva ozbrojeným složkám České republiky

8. dubna 2016 v 19:17 | M.C

NE Bruselu - Národní demokracie


Výzva ozbrojeným složkám České republiky


Česká republika čelí, podobně jako další země Evropy, děsivému sociálně-inženýrskému projektu stěhování národů. Vetřelecká tsunami není spontánním procesem, ale procesem velice precizně řízeným, za který nesou odpovědnost politické špičky EU i naše vlastní domácí politické elity. Nesouhlas občanů s postojem vlády v imigrantské krizi je více než oprávněný a jejich účast na demonstracích projevem hlubokého vlasteneckého cítění. Každý, komu záleží na osudu naší vlasti, je v ulicích a demonstruje spolu s námi.

I přes občasné excesy (jako například při rozehnání demonstrace dne 26. března) dlouhodobě tvrdíme, že ozbrojené složky, v jejichž řadách jsou primárně vlastenecky cítící spoluobčané, jsou na naší straně. Věříme, že vy, národně orientovaní policisté, budete s námi i v sobotu 9. dubna. Chtěl bych proto apelovat nejen na Vás, ale především na Vaše kolegy, kteří zatím tak pevný postoj nemají, aby v případě, že dostanete rozkazy demonstraci podobným způsobem rozehnat, zvážili, jak se k takovému rozkazu postavit. Nový režim ocení statečnost těch policistů, kteří sympatizují s demonstrujícími a jsou při jejich rozehnání zdrženliví. Pro demonstrující (ale i pro policisty samotné) by pak bylo do jisté míry žádoucí vidět, že nestojíme proti sobě, ale držíme spolu. Proto jsme se opakovaně zamýšleli nad tím, jak tuto národní jednotu, jednotu mezi občanem a policistou (který je také občanem se stejnými zájmy i obavami jako každý jiný civilista) v současné krizi demonstrovat.

Jako organizátoři demonstrací děkujeme vždy policistům za jejich nasazení a dobře odvedenou práci, které si vážíme. Nyní bychom na oplátku potřebovali vědět, že policisté jsou stejně jako my znepokojeni nebezpečím, kterému Česká republika čelí. Hledali jsme způsob, jak by tyto sympatie ke společné myšlence mohli projevit i policisté ve službě, aniž by se dopustili nějakého kázeňského přestupku.
Obracíme se proto na příšlušníky ozbrojených složek ČR, aby svůj nesouhlas s vetřeleckou invazí, vlastizrádnou politikou vlády a případnými postihy těch, kteří proti vlastizrádné politice protestují, vyjádřili jednoduchým způsobem, kterým nic neriskují a který je snadno dostupný a realizovatelný. Nechť je symbolem tohoto porozumění bílý papírový kapesníček zastrčený do kapsy uniformy, vesty či za jakýkoli jiný předmět patřící do výbavy policistů, ale tak, aby byl dobře viditelný.

Policistům takový vzkaz umožňuje decentním způsobem vyjádřit své sympatie s protiimigrantským hnutím, které by jinak ve službě demonstrovali jen velice těžko.

Pro demonstrující je bílý kapesník symbolem toho, že daný policista je člověk pevného charakteru a národního cítění. Policistu s bílým kapesníkem zároveň tento symbol chrání před hněvem občanů, ke kterému může dojít ve chvíli, kdy jsou policisté nuceni vykonávat rozkazy vlastizrádných elit směřující k potlačení těchto pokojných protestů.

Bílý kapesník může být symbolem sympatie s protiimigrantským hnutím dlouhodobě, nejde jen o jednorázový projev spojený s demonstrací 9. dubna. Vlastenecky cítící policisté mohou viditelně umístěný bílý papírový kapesník nosit ve své službě pravidelně, dokud společně nedosáhneme našeho velkého vítězství. Mohou ho nosit příslušníci různých druhů ozbrojených složek a na různých místech - vynalézavosti, jak tento symbol na sobě nechat vidět, se meze nekladou a věříme, že policisté najdou nespočet možností, jak své vlastenectví manifestovat...

Nejsme nepřátelé, jsme jeden lid, jeden národ. Nepřítele máme společného, poražme ho proto společnými a spojenými silami
Vlasti zdar!
Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie

BABIŠ...Co o něm říká pan Miroslav Sládek..?

7. dubna 2016 v 14:06 | M.C
Miloš Zeman o lidských právech:

2. dubna 2016 v 22:04 | M.C

Miloš Zeman o lidských právech:

A já bych souhlasil s názorem, že porušování lidských práv je chybou.

Položte si pouze jednoduchou otázkou: Co jsou to základní lidská práva?

V každém případě je to právo na život. Takže v tom případě bychom neměli mít žádné vztahy se Saúdskou Arábií a s mnoha dalšími státy podobného typu.

Pak je to právo na práci.
To znamená, neměli bychom mít vztahy se zeměmi s vysokou nezaměstnaností, například se Španělskem, Řeckem či Portugalskem," jmenoval příklady Zeman. "Pak je to právo na slušnou životní úroveň.

Takže bychom neměli mít vztahy například s Bangladéší. Je to právo mít střechu nad hlavou. A učeně se tomu říká tak, že lidská práva nejsou jen práva politická, ale jsou to i práva sociální a hospodářská. A ti, kdo redukují lidská práva jenom na práva politická, v zásadě říkají, že můžete hladoví a v otrhaných hadrech svobodně demonstrovat a potom se jít vyspat pod most," dodal prezident.

Orbánov prejav k 168. výročiu maďarskej revolúcie, v ktorom tvrdo útočil na Brusel a migráciu.

30. března 2016 v 12:34 | M.C

"Brusel chce odstrániť národné štáty." Orbánov ostrý prejav sa raketovo šíri internetom

Orbánov prejav k 168. výročiu maďarskej revolúcie, v ktorom tvrdo útočil na Brusel a migráciu.

Prisťahovalectvo do Európy nie je podľa maďarského premiéra Viktora Orbána náhodný jav, ale plánovaná a riadená akcia. Video z jeho ostrého prejavu k príležitosti maďarského štátneho sviatku zdieľajú tisíce ľudí.

"V Európe je zakázané vysloviť pravdu"
Európa dnes nie je slobodná, pretože sloboda sa začína vyslovením pravdy - a dnes je v Európe vysloviť pravdu zakázané, povedal 15. marca na nádvorí Národného múzea v Budapešti v slávnostnom prejave v rámci osláv 168. výročia protihabsburskej revolúcie predseda maďarskej vlády Viktor Orbán.

"Je zakázané hovoriť, že Európu ohrozuje sťahovanie národov, že prisťahovalectvo prináša na tento kontinent kriminalitu a teror, a zakázané je hovoriť aj to, že "nejde o náhodný jav, ale o plánovanú a riadenú akciu," povedal vo videu Orbán pred zhromaždenými priaznivcami, medzi ktorými bola aj tisícka Poliakov.

Podľa Orbána je zakázané poukazovať na to, že utečenecká vlna nie je neúmyselný alebo náhodný reťazec dôsledkov, "ale vopred plánovaná a riadená operácia". Tvrdí, že Brusel tým chce odstrániť poslednú bariéru multikulturalizmu - suverénne národné štáty.

V Bruseli sa podľa jeho slov teraz pokúšajú čo najrýchlejšie prisťahovať a rozmiestniť cudzincov, pričom mnohé národy už pochopili, že to ohrozuje ich budúcnosť.

"K pribrzdeniu sťahovania národov treba najskôr pribrzdiť Brusel," konštatoval ministerský predseda a dodal, že nemožno dovoliť, aby sa Brusel postavil nad zákony. Orbán avizoval, že jeho krajina si začne hľadať spojencov, pretože v tejto situácii treba "obnoviť jednotu Európy". Hoci sa podľa Orbána snaží migrácia schovať za súcit a humanitu, jej skutočná tvár je "okupácia území".

Václav Havel byl jedním z nejproradnějších lidí, kteří se nám všem připletli do života

30. března 2016 v 12:32 | M.C

Václav Havel byl jedním z nejproradnějších lidí, kteří se nám všem připletli do života

Václav Havel byl jedním z nejproradnějších lidí, kteří se nám všem připletli do života, jenž zradil všechno kolem sebe a zprofanoval i pravdu a lásku.
zrůda Havel
článek + tex je původní s odkazem na zdroj ..

Jak se stát čtyřnásobným prezidentem

Pamatuji dobře na tu dobu v prosinci 1989. Havel opakovaně prohlašoval, že je ochoten kandidovat na prezidenta pouze pod podmínkou, že se bude jednat jen o dočasný "revoluční" mandát k převedení země na cestu demokratických změn. Zároveň však jeho klaka už měla připraveny Havlovy barevné fotografie, kterými masově oblepovala republiku. Jeho popularita se totiž v té době vůbec nemohla srovnávat s popularitou Dubčeka a dokonce i Adamec pro něj představoval soupeře, jemuž by mnoho občanů tehdy dalo přednost. Demokratické přímé volby proto pro něj vůbec nepřicházely v úvahu, podle tehdejších průzkumů by Havel dostal tak 1% hlasů.

Tehdy Havel poprvé podvedl svého spojence. Pod záminkou dočasného mandátu a příslibu podpory Dubčeka v příštích svobodných volbách se spojil s předlistopadovým komunistickým kádrem Čalfou a dílem sliby, jež později porušil, a dílem nátlakem na stávající poslance revolučními prostředky - prostřednictvím studentů a skupiny kolem Kocába - se nechal zvolit komunistickým Federálním shromážděním. Daleko tento postup neměl k vydírání. Dubček se za ústupek stal předsedou Federálního shromáždění.
Když o půl roku později měl Havel svůj slib splnit, tak už mu natolik zachutnala moc, čehož se předvídavě obávala jeho první žena Olga, že se nechal zvolit podruhé. Byl to podraz na Dubčeka. A tady se vlastně datuje počátek rozpadu Československa. Často se to přičítá neprávem Klausovi a Mečiarovi, ale oni jen už řešili důsledky. Nehledě na to, že kdyby se byl býval stal Dubček prezidentem - byť jen přechodným -, nikdy by politici typu Mečiara a třeba Sloty nezískali takový vliv, jenž vedl k separatistickým náladám Slováků. Dubček se s touto zradou nikdy nevyrovnal.

Nesmíme zapomenout ani na to, jak těsně před prvními svobodnými volbami se Havel podílel na diskreditaci strany KDU, když Ruml obvinil jejího předsedu Bartončíka, že byl agentem StB, což se nikdy nepodařilo doložit. To neznamená ani kladné, ani záporné hodnocení; ovšem to zákeřné použití presumpce viny před volbami bylo nechutné. Po volbách byla rovněž pod taktovkou Havla diskreditována Československá strana socialistická tzv. akcí Melantrich. Vyvolal to Havlův dopis o svobodě slova. Paradoxně právě z balkónu Melantrichu mohl Havel poprvé masově oslovit veřejnost. Tento "vděk" byl pro Havla příznačný. To konstatuji, ačkoliv vliv zmíněných stran a jejich tehdejších politiků vůbec nepostrádám.

Cena doktora Mengele na rok 2015

29. března 2016 v 17:22 | M.C

Shromáždění za lidská práva Ústavu pro studium porušování lidských práv
se rozhodlo udělit následující cenu:


V úterý 29. 3. u příležitosti návštěvy čínského presidenta v Praze a pokrytectví některých politiků a organizací i tzv. "aktivistů" kteří upozorňují na porušování lidských práv v Číně a nevšímají si stejného, nebo i horšího porušování lidských práv v České republice jsme se rozhodli udělit našim politikům

Cena doktora Mengele na rok 2015
českým politikům:
Václav Klaus, Miroslav Kalousek, Bohumil Sobotka, Pavel Bělobrádek, Jiří Diensbier, Andrej Babiš, Milan Chovanec, Karel Schwarzenberg, Martin Stropnický, Robert Pelikán a Václav Havel in memoriam

Pro porušování lidských práv, vzhledem k jejich současné či předchozí roli v porušování, podpoře porušování, nebo ignorování porušování ústavního pořádku České republiky, který zahrnuje Ústavu, Listinu základních práv a svobod a mezinárodní smlouvy o lidských právech, včetně Mezinárodního paktu o Hospodářských, sociálních a kulturních právech a Mezinárodního paktu o občanských a politických právech, které jsou uvedeny v rámci české právní vyhlášky č. 120/1976 Sb.

Udílení cen proběhne tak že ceny budou předány na úřadu vlády ČR a poté budou kopie cen předány na ČTK, některým dalším médiím a na velvyslanectví některých států. Pokud se chcete připojit, ozvěte se mi na tento email nebo na číslo 737 742 110. Budeme rádi, když se této akce účastní co nejvíce lidí

To, co je přísnější v ústavním pořádku, platí a práva zaručená v obou paktech nesmí být snížena. Stát musí vždy pracovat na jejich zlepšování. Tato práva, mimo jiné zahrnují právo na práci a právo na byt. Oba tato práva byla, po pádu komunismu, hrubě porušena post-komunistickým státem. Jedením z nejvýznamnějších porušení, dle Globálního indexu otroctví, je otroctví. Dalším významným porušením je způsob, jak "exekuce" (zabavení majetku) jsou prováděny takzvanými "exekutory", kde pro neexistující nebo minimální dluh, jedinec často ztrácí svůj domov a stane se bezdomovcem, zatímco tito státem autorizovaní úředníci mohou vniknout do jeho domova, když tam není, a zabavit majetek, aniž by mu museli předem doručit dokumenty, že něco dluží. Mohou dokonce zabavit a prodat v aukci majetek, který je v tom domově, a který patří někomu jinému, než "dlužníkovi". V souvislosti s otroctvím, Česká republika má nejvyšší procento otroků z celé Evropy. Tak hrubé všeobecné porušování lidských práv v Československu v době socialismu nikdy neexistovalo. Nejhorší je to, že post-komunistický režim, zatímco je zapojen do tak hrubého porušování, nebo je za něj zodpovědný, měl tu drzost opakovaně maximálně kritizovat jiné národy pro porušování lidských práv, a to navzdory skutečnosti, že tyto národy je porušují mnohem méně. Mezi hlavní hrubé porušování lidských práv post-komunistického režimu je zničení vysoce rozvinuté kultury, školství, průmyslu, vytvoření bezdomovectví, korupce, rasové diskriminace, justičního a policejního systému, který zcela ignoruje zákony a ústavní pořádek, fabrikuje falešná obvinění a důkazy, zavírá lidi do vězení nebo psychiatrických léčeben na doživotí pro zločiny, které nespáchali, nebo pro psychické choroby, které nemají. Také udržuje minimální mzdu a důchod na asi poloviční úrovni, než která odpovídá stavu české ekonomiky, tím, že umožňuje tunelování finančních prostředků (v podobném rozsahu jako je velikost státního rozpočtu) do daňových rájů, do šedé a černé ekonomiky, umožňuje odsávání financí ze státních zakázek formou úplatků, atd.
www.DoctorMengele.com

UBOHÝ REŽIME!

27. března 2016 v 16:20 | M.C

NE Bruselu - Národní demokracie

·
UBOHÝ REŽIME! Účastník protiprávně rozpuštěné demonstrace "ZA ČESKOU REPUBLIKU!" Vladimír Štádler podává svoje svědectví:

"Mediální pomluvy, nálepkování, lži, brutální zatýkání řečníků, zmatená policie. Jen těžko podat, jak se dnes předvedl shnilý EuroSobotkovský režim. Bojí se svobody slova a dělá chyby, které se mu vymstí. Chyby jako psané přes kopírák, které ukončily i komunistický režim.

Zatkl jsi, režime, Adama Bartoše, kterého si hluboce vážím. Honili jsme ti pak, režime, celé odpoledne Tvojí vlastní policii, která zmateně nestíhala náš pochod svobodných občanů nikde dohnat. Rozestavoval jsi těžkooděnce, jezdil autíčky, filmoval nás kamerou... a my Ti zahli do nejbližší ulice a hrdě šli dál. Mladí, staří, které, odporný režime, urážlivě nazýváš pravicovými extrémisty a neonacisty.

Dnes jsi, režime, předvedl totální bezmocnost policejní logistiky nás dostat. A pak jsme se ze své svobodné vůle vrátili ke Svatému Václavovi. A tam jsi, režime, opět brutálně a zbaběle zasáhl a sebral Jirku Černohorského. Zbyla nám ale pořád Lucka Hašková a s tou jsme si došli pro oba zatčené řečníky do Bartolomějské. Stejné, nechvalně proslulé Bartolomějské, kde komunistický režim mlátil a mučil zatčené. Nejdřív jsi nám, režime, pustil Jirku a pak i Adama. Pokládám si za čest, že jsem byl jedním z prvních, který mu podal ruku. Stejně jako komunisti, jednou budeš režime tak zbabělý, že nenajdeš odvahu proti nám policii poslat. Ti dnes brutálně zasahující kluci, kteří by mohli být mými synky, se nám všem potom omluví za to, jaké odporné Eurozaprodanecké lůze byli nuceni sloužit."

Z lodního deníku 1. palubního důstojníka rozkradené Československé námořní plavby, dnes učitel Námornej školy v Bratislavě

Režim neunesl projev Adama B. Bartoše v Praze

26. března 2016 v 21:17 | M.C


Režim neunesl projev Adama B. Bartoše v Praze a za pomoci těžkooděnců rozehnal pokojnou demonstraci Národní demokracie. Fašizace ČR pokračuje!


Režimní loutková vláda Bohuslava Sobotky provedla další brutální zákrok proti lidu a občanům s vlasteneckým cítěním a odporem vůči migraci. Policie a těžkooděnci rozpustili ohlášenou demonstraci Národní demokracie na Václavském náměstí v Praze dnes odpoledne [1]. Adam B. Bartoš tvrdě zaútočil na servilní a vlastizrádnou politiku české vlády, která si jezdí do Bruselu a do Berlína pro instrukce, jak vládnout. Fašizace společnosti pokračuje zběsilým tempem. Poté, co bezpečnostní výbor parlamentu ČR tento čtvrtek kvitoval vládní návrh na posílení pravomocí policie, aby ta mohla vnikat do bytů a domů bez soudního příkazu a zabavovat legálně držené zbraně, se dnes odpoledne v Praze nezdráhala zasáhnout proti klidné a pokojné demonstraci Národní demokracie.


Předseda strany Adam B. Bartoš byl zatčen, podle nepotvrzených zpráv kvůli tomu, že vyzval, aby vlastizrádci národa, kteří kopírují notičky Bruselu a podporují migranty, byli potrestání trestem nejvyšším. Policie na to konto demonstraci rozpustila kvůli paragrafu o útoku proti skupině osob (verbální napadení politiků ČR). Zajímavé, že když jiní aktivisté napadnou verbálně prezidenta republiky, nic se neděje a policie věc odloží, psali jsme o tom zde. Pan Bartoš de facto jen jinými slovy vyjádřil moje slova ze včerejšího pořadu na Svobodném rádiu, kde jsem hovořil o tom, že politika současné vlády a kroky k demilitarizaci obyvatelstva a podpora migraci, kvótám a bezvízovému styku s arabskou zemí (Tureckem) je politikou vlastizrady a procesem autogenocidy, vlastního dobrovolného vyhlazování národa.

Narychlo svolaná kontra-demonstrace ČSSD


Podle posledních zpráv se režim snažil zabránit pochodu Národní demokracie před sídlo ČSSD, kde Mladí sociální demokraté narychlo svolali blokační kontra-demonstraci na podporu politiky a vlády Bohuslava Sobotky [2]. Strach a obavy ze střetu byl tak obrovský, že policie dostala příkaz najít si záminku a demonstraci Národní demokracie rozpustit ještě předtím, než se vydá na pochod k Lidovému domu, sídlu ČSSD. Policisté sami říkají, že něco se začíná dít a režim začíná mít strach z vlastních občanů. Úkoly a cíle, které Angela Merkelová vytyčila české vládě na poslední návštěvě Bohuslava Sobotky v Německu, se nedaří naplňovat podle harmonogramu a odpor vůči islamizaci v ČR roste každým dnem.Interní zprávy bezpečnostních služeb ukazují, že v Česku významně vzrůstá odpor vůči vládě i mezi členy bezpečnostních složek. Stále více policistů má vnitřní morální problém nadále hájit protinárodní režim reprezentovaný loutkovou vládou Bohuslava Sobotky. Demonstrace v Praze ze dne 6. února ukázala, že epizoda zaměstnance Českého rozhlasu (který si stěžoval, že mu jistý policista odmítl pomoci s poukazem na to, že ČRo nevysílá pravdu) není zdaleka ojedinělá. Nervozita politických špiček by se dala krájet a blížící se volby do krajů na podzim by mohly nebezpečně zamíchat regionální politikou. Ve chvíli, kdy v současné kritické situaci v Evropě je jediným zájmem vlády a poslanců, jak lidem odebírat legálně držené zbraně, to znamená, že rukavičky ohleduplnosti a politické korektnosti šly dolu a teď už létají vzduchem nikoliv argumenty na podporu migrace a obohacování, ale pendreky a facky.Lidé už nevěří vládě jako celku. Věří několika málo politikům a zejména prezidentovi Zemanovi. Každá politická elita, která má vyšší prioritu na podporu cizinců a migrantů, než na podporu vlastních občanů, je vládou vlastizrádnou a zfašizovanou. Diskuse s občany se nepřipouští. Občan má držet hubu a krok. A těch pár lidí, kteří mají odvahu postavit se za národní práva, ti jsou pozatýkáni, rozpuštěni a rozehnání. V Německu by to bylo úplně stejné, jenže na demonstrace Pegidy chodí statisíce lidí a policisté mají strach a jsou schováni před hněvem lidu za obrněnými zásahovými vozy, nikoho si nedovolí zatknout. Do českých ulic je potřeba dostat více lidí. Ale jak se zdá, v rámci prokleté nedělní (vlastně sobotní) knedlíkové pohody je většina lidí v ČR zatím lhostejných k politice nasunování prvků NWO ze strany politiků v ČR. Stejně jako v roce 1938 a 1939 si chce většina národa tu likvidaci vlastní země asi "vysedět" až do hořkého konce na gaučích u televize, tehdy u rádia.
Vláda Bohuslava Sobotky, podobně jako Benešova vláda, v určité chvíli ze země uprchne. Až bude zle a islamisté budou v ČR chodit od domu k domu a provádět razie, současné české elity budou v bezpečí daleko pryč. Nezodpovědná politika, vlastizrádná politika, dovede zemi k rozvratu a stejně jako na konci I. a II. republiky se bude říkat, že za to můžou ti zrádcové ze západu. Ale co to bude platné, když koncepty NWO, které ze západu do ČR importují cizí elity, jsou veškerou silou realizovány elitami českými, které v plánu NWO a islamizace Evropy hrají roli kolaborantů, kteří si jezdí pravidelně každý kvartál do ciziny pro seznamy úkolů od svých páníčků.

Augiášův chlév, který v ČR reprezentuje zkorumpovaná vláda prolezlá pestrou směsicí individuí, od oligarchy s čapími hnízdy, přes gumového kejvala, bývalého pučistu proti zmíněnému kejvalovi, až po divadelního herce s lampasáckými kalhotkami, je potřeba vyčistit. Občané musí zavčas zatáhnout za záchrannou brzdu a v nejbližších volbách vyházet současné politické špičky od moci. Dokud je čas. Protože Češi mají zvyk, že na všechno je času dost a nechávají vše až na poslední chvíli. Ale procesy NWO jsou nezvratné. To není jako vyzvednout si novou občanku na poslední chvíli, nebo na poslední chvíli podat daňové přiznání. Procesy NWO se nedají revokovat, mezinárodní smlouvy a svazky jsou prakticky (s výjimkou revoluce nebo rekurzu národní politiky) nezrušitelné a pokud někdo bude čekat moc dlouho, tak může zjistit, že už je pozdě. Až přijdete na úřad a za přepážkou na berňáku bude muslimka zahalená od hlavy až k patě v černém a tvrdým hlasem vám řekne, že musíte počkat půl hodiny, protože teď přepážku zavírá a jde na polední modlitbu.

To se potom lidé začnou divit, až jim děti začnou domů tahat modlitební koberečky ze školy, kde je nafasují od pana ředitele, který nedávno konvertoval. To se budou lidé divit, až jim budou děti mlátit o podlahu hlavičkama při odříkávání koránu a v 15 letech jim přivedou ukázat těhotnou přítelkyni ve věku 13 let s oznámením, že jim imám v mešitě požehnal. To se budou lidé divit, až se budou rušit fotbalové zápasy a liga, protože podle wahábismu sport odvádí pozornost od modliteb. To se budou lidé divit, až se budou na náměstích kamenovat ženy, které si vyšly na procházku bez zabalení do černého pytle. A neziskovky budou kázat hodnoty o tom, jak je vepřové nezdravé a jak alkohol ničí mozkové buňky. A i když si lidé zvyknou, že nebudou Vánoce, Velikonoce, ani sport v televizi, ztráta národní identity, jazyka, kultury, knih, zvyků a obyčejů bude pro několik příštích generací opravdu děsivým zážitkem v rámci islamizace Evropy.

Nedejte se! Choďte do ulic, choďte na demonstrace. Přesvědčujte policisty, aby se dali na vaší stranu. Aby se obrátili proti těm, kteří jsou skutečnými nepřáteli lidu a národa. Bojujeme za společnou věc, za přežití národa v novém konceptu, který nechápeme. Nový světový řád je rozvíjen všude okolo nás. Čím rychleji pochopíte, tím lépe pro vás. Bez vlastního postoje a odporu nelze čekat změnu.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Kdo potlačuje studenou fůzi a další převratné technologie?

21. března 2016 v 12:02 | M.C
Sovětská věda proti iluminátům - Kdo potlačuje studenou fůzi a další převratné technologie?

V tomto videu, které má jen něco přes 10 minut se dozvíte, že sovětští vědci už v 60 letech znali studenou termojadernou fůzi, což je nevyčerpatelný zdroj levné energie, ale z politických důvodů byl vývoj zastaven, stejně jako v pozdějších desetiletích v USA i v dalších zemíchdalší video.. duležité info je v 10minutách 40 vteřinách

Studená fúze: Revoluce ve výrobě energie je tady?

Studená fúzeStudená fúze byla dlouhou dobu pro vědeckou obec pouhým mýtem, který měl vzniknout jen díky špatným experimentům a chybám v měření. Ostatně podobně jako transmutace prvků, o níž jsem kdysi psal.
Dnes se však mj. díky italskému vynálezci jménem Andrea Rossi dostává opět do silného zájmu médií, a to zcela oprávněně (byť ta česká dělají, jako by se vlastně nic nedělo). V pátek 28. října totiž proběhly plánované testy nového 1MW E-Cat reaktoru za dozoru mnoha vědců a investorů a skončily velkým úspěchem.
Abych vás uvedl do obrazu a mohli jste experimentu lépe porozumět a náležitě užasnout nad jeho výsledky, pojďme se nejprve podívat na historii a pozadí výzkumu studené fúze.

Co je to studená fúze?

Jedná se o typ jaderné fúze - tedy v překladu slučování jader atomů různých prvků. Dalším typem je např. termonukleární fúze, která probíhá uvnitř hvězd. Protiklad jaderné fúze je jaderné štěpení, jež se využívá v reaktorech jaderných elektráren.
Studená fúze je jedinečná v tom, že čistým způsobem a za pokojové teploty generuje obrovské množství energie, aniž by po sobě zanechala jakýkoliv nažádoucí odpad. Jediné, co po ní zbyde, je prvek vzniklý transmutací - v případě Rossiho reaktorů fúzí niklu a deuteria vzniká měď (přesněji řečeno dva její izotopy Cu 63 a 65).
Synonymem pro studenou fúzi je zkratka LENR - tedy Low-Energy Nuclear Reaction (nízkoenergetická jaderná reakce).

O objevitelích a výzkumu studené fúze

Dr. Martin FleischmannDr. Martin Fleischmann se narodil roku 1927 v Karlových Varech. V jedenácti letech se s rodinou přestěhoval do Velké Británie. Byl výborným studentem a již v roce 1950 (23 let) získal doktorát na Královské univerzitě v Londýně. V Británii pak přes 30 let vyučoval jako vysokoškolský profesor - od konce 60. let na University of Southampton. Roku 1972 se po dvouletém působení jako prezident ISE začal více soustředit na výzkum a došel k několika důležitým objevům a vynálezům na poli elektrochemie. Později dostal od Královské společnosti medaili za elektrochemii a termodynamiku.

více zde

Andrea Rossi a reaktor E-Cat

Italský vědec Andrea Rossi se inspiroval experimentem Fleischmanna a Ponse a necelý rok po jeho zveřejnění započal vlastní výzkum. První exotermickou reakci pozoroval o 8 let později (rok 1998). Až v roce 2007 dospěl k převratným objevům ve fúzi niklu a deuteria, načež pozastavil téměř všechny své další projekty a začal se soustředit výhradně na studenou fúzi. Spojil síly s profesorem Sergiem Focardim z Boloňské univerzity, jenž se již od roku 1992 rovněž tomuto tématu věnoval. Společně začali vyvíjet první reaktor E-Cat. Dne 14. ledna 2011 zveřejnili první pokus s 10kW stolním reaktorem.
A jak jsem se již zmiňoval v úvodu, 28. října letošního roku proběhly první veřejné zatěžkávací testy nového 1 MW reaktoru, které dopadly na výbornou.
Za 5 hodin a 30 minut samočinného chodu dokázal E-Cat reaktor vyprodukovat 2635 kWh, což je v průměru bezmála 480 kWh za hodinu. A to vše jako naprosto čistá energie, jež je s reaktorem dostupná již téměř zdarma.
-"Is this an Energy Revolution?"
-"Yes, and most people have not understood this fact." -Sergio Focardi
Tento reaktor se skládá ze 107 paralelně zapojených menších 10kW reaktorů, z nichž každý je tvořen třemi ještě menšími paralelně zapojenými jednotkami o výkonu 3,3 kW. Celý reaktorový kontejner má rozměry 2,6×2,6×5 metrů a váží 13,6 tuny.
Během fúze byla přečerpávána voda o teplotě lehce nad 18 °C, která se v reaktoru pod tlakem 55 barů přeměňovala na páru o průměrné teplotě 104 °C. Vzniklá pára je odváděna do kondenzační komory a poté se vrací zpět do oběhu.
Původně měla první 1MW E-Cat elektrárna vyrůst v Řecku pod správou Defkalion Green Technologies Inc., ale z licenční dohody nakonec sešlo, a premiérová elektrárna se tak patrně přesouvá do USA k investorské společnosti AmpEnergo Inc.. Sám Rossi má v plánu rozjet automatizovanou výrobu reaktorů a vytvořit pobočky v Miami, Bostonu a Manchesteru (New Hampshire).

Studená fúze je tady, jen se s tím smířit…

Téma studené fúze je nyní v poněkud zvláštním stavu. Od počátku 90. let, kdy pokusy Fleischmanna a Ponse nebyl nikdo jiný schopen v krátké době replikovat, se na ni nahlíží jako na pouhou báchorku. Vědci celého světa jsou k ní skeptičtí více než k čemukoli jinému. Tedy samozřejmě až do doby, kdy spatří reaktor na vlastní oči (ti otrlí dokonce i poté).
Ani média si příliš neví rady s tím, jak studenou fúzi uchopit. Není to věru triviální téma a člověk se musí orientovat aspoň v základech fyziky, aby tyto informace mohl odpovědně předávat dál. Výsledky dosavadních experimentů jsou považovány za až příliš dobré, než aby byly pravdivé. A tak, až na několik výjimek, jen všichni s nedůvěrou vyčkávají, kdy se konečně provalí, že to celé byl podvod, aby se mohli v klidu vrátit zpět k věcem, které bezpečně znají.
Nicméně těší mě, že se těch pár výjimek našlo a že se o studené fúzi a Rossiho vynálezu pozvolna začíná mluvit. Stejně jako každý převratný vědecký objev, i studená fúze si žádá svůj čas, než ji veřejnost plně pochopí, ověří a přijme. Dlouhá desetiletí byla pouhým nechtěným dítětem vědy, jež nemělo budoucnost. Jen několik málo osvícených dokázalo spatřit jeho nezměrný potenciál a prozíravě předpovědět, jak v dospělosti změní svět. A díky těmto několika osvíceným dnes, ač si to možná ještě nechceme připustit, stojíme u zrodu energetické revoluce.

Dokument starý 26 let: Z projevu Václava Havla v prosinci 1989

6. března 2016 v 12:37 | M.C

Dokument starý 26 let: Z projevu Václava Havla v prosinci 1989


ha ha ha to jsem vás hezky obelhal..


Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím.

Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce. // V budoucnu se podle mého mínění musí prezidentský úřad vymezit.

Prezident nemůže mít tak velké pravomoci jaké má dnes. Pro mě není rozhodující s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem. Možná se ptáte, o jaké republice sním. Odpovím vám: O republice lidské, která slouží člověku a proto má naději, že i člověk poslouží jí. // Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co povede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících, příslušníků národnostních menšin a vůbec všech občanů, kteří jsou na tom z jakýchkoliv důvodů hůře než ostatní.

Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují. // Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají. Svádět všechno na předchozí vládce nemůžeme nejen proto, že by to neodpovídalo pravdě, ale i proto, že by to mohlo oslabit naši povinnost samostatně, svobodně, rozumně a rychle jednat… Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány. Toužím po takové republice víc než kdo jiný.

Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři, kteří mají také co nabídnout. Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor! Ptáte se s údivem, jestli to bude inflace, jestli bude zdražování? Mnohokrát a jasně tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení, včetně dalších dokumentů a ministři na svých konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od neekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti, bez jakýchkoliv sociálních krizí nebo podobně. Jestli se sem tam zdvihne cena cigaret nebo něčeho jiného, to v téhle chvíli nevím, zatím je snaha, aby se nehýbalo nic, alespoň v nejbližších měsících.

Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme. // Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury… Také náš mnohokrát deklarovaný úmysl provést reformu tak, aby nevedla k velkým otřesům, velké inflaci, nebo dokonce ke ztrátě základních sociálních jistot, musí naši ekonomové přijmout prostě jako úkol, který jim byl zadán. Zde neplatí žádné NEJDE TO.

11 Responses "Dokument starý 26 let: Z projevu Václava Havla v prosinci 1989

Pravdoláskař a lžinenávistníci, aneb jak přiživovat kult osobnosti?

18. prosince 2015 v 17:22 | M.C

Pravdoláskař a lžinenávistníci, aneb jak přiživovat kult osobnosti?


havel


"Korektně a slušně udělaná lustrace by mohla trochu vyčistit vzduch - ale asi nic víc. Stejně se budeme muset smířit s tím, že svobodná společnost roste pomalu a chemickým postřikem nevznikne… Penicilin v těle potrefí vedle stafylokoků také střevní flóru - a přece se někdy používá," napsal před časem v Lidových novinách prof. Jan Sokol, proděkan Fakulty humanitních studií UK.

>>>Celý článek zde <<<

Projev a slib Havla !!
Přepis textu:
Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, ze jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků... Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepši životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce.


V budoucnu se podle mého mínění musí prezidentský úřad vymezit. Prezident nemůže mít tak velké pravomoci' jaké má dnes. Pro mě není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem. Možná se ptáte, o jaké republice sním. Odpovím vám: O republice lidské, která slouží člověku, a proto má naději, že i člověk poslouží jí.


Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co povede k lepšímu postavení dětí, starých lidi, žen, nemocných. těžce pracujících, příslušníků národních menšin a vůbec všech občanů. kteří jsou na tom z jakýchkoliv důvodů hůře než ostatní. Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují


Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají. Svádět všechno na předchozí vládce nemůžeme nejen proto, že by to neodpovídalo pravdě, ale i proto, že by to mohlo oslabit naši povinnost samostatně, svobodně, rozumně a rychle jednat. Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v niž se nebudeme dělit na otroky a pány. Toužím po takové republice víc než kdo jiný. Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři, kteří mají také co nabídnout. Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor! Ptáte se s údivem, jestli bude inflace, jestli bude zdražování? Mnohokrát a jasně tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení, včetně dalších dokumentů a ministři na svých tiskových konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od neekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti, bez jakýchkoliv sociálních krizí nebo podobně. Jestli se sem tam pohne cena cigaret nebo něčeho, to v téhle chvíli nevím, zatím je snaha, aby se nehýbalo nic, alespoň v nejbližších měsících. Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme.


Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury... Také náš mnohokrát deklarovaný úmysl provést reformu tak, aby nevedla k velkým otřesům, velké inflaci, nebo dokonce ke ztrátě základních sociálních jistot, musí naši ekonomové přijmout prostě jako úkol, který jim byl zadán. Zde neplatí žádné NEJDE TO.


Václav HAVEL v roce 1989


A DALŠÍ LŽI !!!


A DALŠÍ LŽI A FANTASMAGORIE HAVLA
vše krásně předem připraveno k likvidaci české republiku a češství.


a co nato vše říkal Kryl??
a kdo ještě u nás sem tam lže??:- )

NATO s naší obranou vůbec nepočítá - jede podle jiného - útočného scénáře

6. listopadu 2015 v 21:24 | autor
NATO s naší obranou vůbec nepočítá - jede podle jiného - útočného scénáře


AE news


Americká útočná doktrína "Steel Rose" je v Česku! Novela branného zákona je legislativní přípravou k nuceným pracím žen a invazi NATO na východ Evropy. Pravý cíl dragounské jízdy odhalen! S obranou naší země už nová doktrína vůbec nepočítá! Redakce AE News získala utajované informace od našeho zdroje v Bruselu, detailní podrobnosti ze zákulisí severoatlantické aliance ve věci schváleného návrhu novely branného zákona ČR, který tento týden schválila vláda [1]. A informace to jsou opravdu opravdu alarmující, které se musí občané ČR dozvědět. Nejde totiž o novelu, jak se ji média snaží interpretovat. Není určená k posílení obranyschopnosti České republiky, ale jde o novelu, ke které byla vláda ČR dotlačena vojenským tělesem při centrále NATO v Bruselu. Teď budu citovat náš zdroj: Konkrétně mělo jít o nespokojenost Severoatlantické aliance s právním nastavením branného zákona v ČR, který neumožňuje povolávat brance a aktivní zálohy k "obraně vlasti" mimo rámec současné obranné doktríny vymezené uvnitř státních hranic České republiky. Není tedy dosud možné povolat ročník, ať už branců nebo aktivních záloh a poslat je na válečnou nebo cvičnou misi do zahraničí. To je dosud možné jen u vojáků z povolání. A ti jsou za to placeni a jedou tam dobrovolně na základě výběru z uchazečů.

Pravý účel dragounské jízdy odhalen!

Podle našeho informačního zdroje si novelu vyžádalo vrchní velení ozbrojených sil USA v Evropě a Jízda Dragounů měla podpořit pro-americký postoj české veřejnosti k chystané novele a lehčí průchod schvalovacího procesu, který teď novelu čeká v Poslanecké sněmovně. Novely branných zákonů mají totiž projít v tichosti postupně ve všech zemích NATO a pokud možno bez zájmu veřejnosti a médií. No to je ale překvapení! Kdo by to řekl, že? Přijetí této české branné novely je totiž nezbytné k tomu, aby bylo možné vystavět v blízké době mohutnou expediční armádu Severoatlantické aliance v plánovaném válečném tažení na východ Evropy, které má řídit vrchní velení amerických ozbrojených sil v Evropě.

Jak uvedl včera v telefonickém rozhovoru náš bruselský zdroj, novela branného zákona v ČR jde ruku v ruce se změnou zatím utajované koncepce americké doktríny v Evropě s krycím názvem "Steel Rose" (ocelová růže), jejímž cílem je mj. také transformace armád evropských spojenců NATO z profesionálních obranných armád na kombinovaná profesionální a invazní draftovaná vojska(vojska s povinnými odvody) s vysokou mírou flexibility a mobility. AE News je zřejmě vůbec první server v České republice, který se dostal k této utajované informaci, i když polský prezident v polovině minulého měsíce vyzval ke změně doktríny NATO oficiálně [2], ale to mohl být pouze politický zkušební balónek určený pro veřejnost, zejména tu polskou, aby se zjistila podpora pro takový návrh.

Současná americká vojenská doktrína "Sustaining U.S. Global Leadership: Priorities for 21st Century Defence" [3] přijatá počátkem roku 2012, je tak zřejmě mrtvá anebo přinejmenším odsunuta do pozadí zájmu amerických ozbrojených sil.

Steel Rose (zatím jen v podobě konceptu) podle našeho bruselského zdroje lze srovnat snad jen s doktrínou "Totaler Krieg", se kterou přišel v nacistickém Německu Joseph Goebbels a která vešla později do historie ve dvou podobách, vojenské "Totaler Krieg" ke konci války, kdy Wehrmacht odváděl i nezletilé ročníky a důchodce a v civilní podobě "Totaleinsatz", nasazení civilistů a především žen, jednak do zbrojního průmyslu, ale především k domobraně jako náhrada za regulérní mužskou armádu, která v té době byla v cizině na frontových liniích. A přesně tento model de facto teď oprašuje a renovuje americká doktrína "Steel Rose".


Doktrína "Steel Rose", ze které jde strach…

Česká republika by měla být podle našich informací na základě doktríny Steel Rose schopná povolat do zbraně 250,000 mužů do 10 kalendářních dnů od vyhlášení signálu "Echo 1″ (signál NATO k povolání rezerv). Z toho 35,000 mužů by mělo být schopno přesunu na vzdálenost 10,000 km do 72 až 96 hodin. Uvážíme-li, že dnes se přesuny na dlouhé vzdálenosti počítají maximálně ve stovkách vojáků, je číslo 35,000 mužů naprosto výmluvné, že doktrína Steel Rose nepočítá s ničím jiným, než s regulérním mohutným válečným přesunem všemi prostředky, po zemi, po cestách, po železnicích, vzduchem i po moři. A především je zarážející to, že s návratem a podporou kontingentu nepočítá! Toto zjištění vyplývá z dokumentů doktríny, která nijak neošetřuje logistiku druhého sledu, tedy potravin, zásob a paliv frontových útvarů, komunikačního zázemí a zdravotního ošetření. V porovnání s doktrínou "Pobeda", což byla dávná doktrína sovětského modelu převzatá armádami ČSSR, NDR a Polska v 70. letech v rámci Varšavského paktu, kdy se počítalo se zázemím v týlu, který se bude pohybovat těsně za frontovou linií s odstupem 45 minut, je Steel Rose naproti tomu doktrínou, která nemá ve vojenské historii novodobé Evropy obdoby. V případě Steel Rose se totiž s týlovým zázemím nepočítá vůbec.

Co to znamená? Dva scénáře pro válku, ani jeden pro mír

V rozhovoru s našim zdrojem jsme se dozvěděli, že může jít o dva taktické scénáře. Podle toho prvního nastala v Pentagonu a ve velení NATO v Bruselu situace, kdy generalita dospěla k závěru, že válku na východě lze vyhrát modelem "Blitzkrieg" a porazit Rusko bez vyvolání jaderné výměny, kdy čelo invazního frontu, z dosud nejasného důvodu, nenarazí na odpor a nepotřebuje tedy týlovou podporu, anebo jde o horší variantu podle druhého scénáře, doktrínu postavenou na modelu "obětovaných ztrát". Pokud si zvážíme obě eventuality, vyjde nám jako reálnější ta druhá varianta, protože představa, že by NATO projelo ruskou frontou bez odporu, tu nelze považovat za reálnou.

I když i ta první varianta může být ve hře, podle informací jsou někteří představitelé NATO už přesvědčeni, že v případě pozemního útoku NATO na Ruskou federaci a útoku ze vzduchu by došlo v Kremlu ke svržení prezidenta Putina a liberální mocenské křídlo v Rusku, podpořené zkorumpovanými generály ruské armády, by změnilo politický kurz země do západního směru a nedalo by rozkaz k jaderné odvetě. Potom opravdu by doktrína Steel Rose dávala smysl. O této variantě shodou okolností mluvil před pár dny dokonce i politolog Valerij Pjakin [4] jako o reálné eventualitě. Je to jen shoda náhod? Nebylo by to poprvé v Ruské historii. Během I. sv. války došlo v Rusku ke svržení cara bolševickými brigádami, které paradoxně sponzoroval tehdy západ a západní bankéři. Tahle varianta je ale hra s ohněm, protože místo puče liberálů by moc v Kremlu mohla naopak převzít ruská generalita, a to by byla katastrofa, nukleární výměna by byla nevyhnutelná.

Nová úloha pro ČR v NATO nebude veselá, nucené práce žen rozkazem!

Co nám tedy z toho vyplývá? Někdo v NATO, resp. ve vrchním velení US vojsk v Evropě, potřebuje do přední frontové linie při válečném tažení na východ zkrátka "kanónfutr" do čela fronty, tedy vojska, která utrpí těžké ztráty prvotního úderu nepřítele, v americké vojenské hantýrce nazývané "ram fight". A to pochopitelně Američané nebudou, protože frontové ztráty amerických hochů by veřejnost v USA nevydýchala. Proto je tu Polsko, proto jsou tu Pobaltské státy, a proto je tu Česká republika. Ten plán je jasný: po změně branného zákona, který umožňuje odvádět i dívky, se doktrína Steel Rose začne po vypuknutí operací na východě uplatňovat tak, že Polsko a Česká republika poskytnou brance a rezervisty v počtu 2 milionů mužů, které pošle NATO na frontovou linii doteku v Pobaltí a na Ukrajině.

Obranu domovských zemí svěří doktrína Steel Rose na bedra žen odvedených podle branného zákona. Náš zdroj nám v rozhovoru toto vysvětlil, co se tím v rámci branné novely sleduje. Novela vůbec neuvažuje o tom, že by české ženy šly prvoplánově do války na frontovou linii, toho se ženy bát nemusí, ale jde o právní rámec, jak ženy vojenským zákonným rozkazem převelet v rámci vlasti k pracím zdarma na místa uvolněná po mužích odvlečených na frontu (slovo "odvelených" jsem záměrně nepoužil, protože na východní frontu, s výjimkou bláznů, nikdo dobrovolně nepůjde), a to jen za stravu a ubytování, protože na těchto místech bude země v době války potřebovat kohokoliv, kdo má ruce a nohy.


Půjde hlavně o převelení žen do průmyslu, k převzetí pozic ve veřejné dopravě, ve službách, v policii, v protipožární ochraně, v energetice, v zemědělství. Ženy budou pod vojenskou jurisdikcí, budou muset tedy pracovat rozkazem a tudíž zdarma, novela se tak vyhne problematickým otázkám nucených prací (Totaleinsatz) v civilním pojetí, za které by stát musel povolancům zaplatit v nějakém okamžiku (během války nebo po jejím skončení). Pokud ale pošle armáda ženu do slévárny rozkazem, je to jiná situace, než kdyby jí tam poslal úřad práce proti její vůli, to by ani nešlo v demokratické společnosti.

Novela zákona není o obraně, ale o válce. To je realita!

Novela branného zákona je podle našeho zdroje evidentní přípravou na totální válku na východě Evropy. Je jasné, že s ničím jiným než s invazí na východ se v novele nepočítá. Nijak se ve vládě neřeší koncepce obrany v návaznosti na politiku a diplomacii. Neřeší se bunkry civilní obrany. Neřeší se obrana obyvatelstva a zejména dětí. Neřeší se vyzbrojení a vycvičení domobrany k obraně území, majetků a životů. Jediné, co politici ČR řeší, je zákonný rámec, jak v souladu se zákonem o povinných odvodech nejprve odvést a poté povolat do zbraně dostatečné množství mužů a žen, aby muže bylo možné vyslat "v rámci obrany země" mimo hranice ČR do války s Ruskem v rámci mamutích expedičních vojsk a ženy do zbrojního průmyslu a na pracovní pozice potřebné k zachování chodu státu, kde rozkazem budou muset pracovat zdarma a proti své vůli.

Koncept utajované doktríny Steel Rose si v ničem nezadá s doktrínou "Totální války" J. Goebbelse, ani s konceptem "Totálního nasazení". Redakce AE News se rozhodla informace zveřejnit, neboť zamlčením znalostí těchto skutečností by hrozilo občanům ČR zatažení do války, v tichosti, bez jejich vědomí. Pan Babiš jede na týdenní školení do USA. Vláda ČR se div nerozkrájela, aby omluvila propagační průjezd amerických vojsk našim územím. Dnes už tedy víme, kvůli čemu ta všechna maškaráda byla. Divadlo pro občany, aby měli méně námitek proti novému brannému zákonu podle konceptu americké útočné doktríny Steel Rose. My jsme přitom o tom psali [5] a už tehdy jsme měli podezření, že lidé mávají americkým vojákům a přitom už brzy takhle můžou mávat svým dětem, až jim je budou odvádět do války. To jsme ještě netušili, jak dalece tato situace zašla a nakolik právě teď eskaluje.

Apel k národu Nenechte parlament ČR přijmout tuto novelu!

Důrazně prosíme, obraťte se na své poslance a jasně jim řekněte, že novela NESMÍ umožnit odvod a následné odvelení branců a aktivních rezerv do misí mimo území České republiky bez vyhlášení války! Armáda nesmí dostat bianco šek k tomu, aby používala draftovaná vojska k prosazování cizích zájmů v cizích zemích v době míru! Pokud toto novela umožní, je konec! Nic už potom nezabrání inscenaci nějakého incidentu a následnému rozpoutání největší války na evropském kontinentu v její celé historii a odvodům na východní frontu!


Nechceme být součástí americké tajné doktríny Steel Rose, ani žádné jiné! Uspořádejte protesty proti novele branného zákona, demonstrace, nedovolte přijetí novely v této podobě v parlamentu ČR. Obranná doktrína ČR musí zůstat obrannou, nesmí být umožněno odvádět muže a ženy v draftech do zahraničních misí v době míru. Od toho je tu profesionální armáda. Žádné mise v cizině pro draftované rezervy! To nemá s obranou ČR už nic společného. To je doktrína agrese a invazní pojetí celého modelu našich ozbrojených sil. Až vypukne válka a čeští vojáci zahynou na frontě, Českou republiku obsadí Německo. Ženy a starci těžko zemi ubrání. Je snad tohle plánem Bruselu? Čeká snad to samé i Poláky a jejich zemi? Nenechejme to dojít tak daleko!

Chtějte po svých politicích, aby odvody daly občanům do ruky zbraně! Podle švýcarského modelu! Ozbrojená domácnost je zárukou nejlepší obrany rodiny a země před nepřítelem! Pokud naší zemi někdo napadne, uvítá ho v ulicích a z oken 10 milionů samopalů a po zuby ozbrojený národ. Přemýšlejte nad tím, jestli touto cestou bychom se v rámci regionu i celého NATO nestali nejlépe zabezpečenou zemí Evropy, která by se nezalekla před nikým. A dobře si všimněte, jakou hysterickou reakci takový návrh vyvolá u politiků, kteří prosazují těsnější provázání s NATO a s USA. Jejich instrukce jsou jasné, prosazovat zájem americké doktríny v Evropě a porazit Rusko i za cenu války a přivlastnit si jeho nerostná bohatství v rámci privatizace globální ekonomiky. Nejde jim ani na minutu o bezpečnost naší země, našich měst, našich rodin, dětí anebo naší státnosti. O tom totiž novela branného zákona vůbec není. Nemlčte před politiky, protože v této chvíli už jde o vaše děti a o jejich budoucnost, o celý národ, mír a svobodu naší země.vaše názory

4. září 2015 v 11:38 | M.C
Pátek, 4. září 2015, 11:32:38

Slova k uprchlíkům.
Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení,ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení,máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty.

************************************************************************************

Ono utečenci, vlastně jsou to dezertéři co utíkají aby nemuseli na povinnou voj. službu, kdo bude ale bránit jejich rodiny když oni dezertovali…

V každém případě, bych jejich sen malinko změnil a to pokud budou tady a chtěj tady být, musí absolvovat měsíc karantény a pak roční vojenskou službu, aby se naučili naší řeči, aby se naučili jíst naše jídla, aby se naučili žít jak Evropané, pak je můžeme přijmout ale i to jen ty, co opravdu splní podmínky, které by byli pro ně vytvořené… jinak tady nemají co dělat…

Statisícové útoky organizoval 15letý mladík.

30. srpna 2015 v 10:50 | M.CSkupina mladíků ve věku 15 až 18 let měla z různých částí Velké Británie organizovat na objednávku internetové útoky typu DDoS. Hlavou celé organizace měl být přitom nejmladší z nich. Možnost objednat si útok, při kterém statisíce počítačů začnou přistupovat na jeden konkrétní server, čímž jej vyřadí z provozu, přitom nabízeli za úplatu komukoliv. Nakonec si na ně došlápla na konci tohoto týdne britská agentura pro boj se zločinem NCA.
___________________________


hrozí jim výjimeční trest...!!!

proč??

pro společnost jsou nebezpečím číslo 1..

ohrozit systém ovládající miliony lidí je nebezpečné..

co by se stalo kdyby v celé Evropě, 2 dni nikdo nešel na nákupy do supermarketů, 2 dni by nikdo netankoval, 2 dni pracovní by nikdo nevybíral a nevkládal do bank peníze?? systém by měl obrovské problémy, muselo by se zlevňovat a jiné… a co tak týden nejít celá česká republiky do práce stávka chceme platy co mají v Německu francii, týden by nikdo nejezdil metrem, chceme lístky za 5kč a měsíční za 80korun, co týden nikdo na benzinu a další čerpačky? chceme naftu za 15kaček litr… jo prostě by stačilo týden na velkou změnu, kolik lidí ze 100 by do toho šlo?? 2?? tak se nestěžuje a i nadále poslouchejte systém, ži, pi, makej, nekecej, dělej, makej, dovolená, makej, nekecej umři...

Pravda taková jaká byla

20. května 2015 v 17:47 | M.C

Pravda taková jaká byla

Tyto stránky odhalují pravdu, jelikož není pravdou, to čím Vás média krmí. On Václav Havel byl podprůměrný dramatik, člověk který neměl v genech chuť k práci, sexuální deviant, jelikož se rád ukájel i na mužích, cože se oněm veřejně vědělo v době disentu a taky to byl velmi kvalitní alkoholik. Dnes se z něj snaží propaganda vyrobit boha, ale on byl jen člověk. A ne dobrý člověk, ale závistivý, hamyžný a pyšný. Byla to vše, která byla na nás nasazena, aby nás jako národ zničila...

Rozpad amerického impéria, koniec USA, zmena paradigmy

16. května 2015 v 6:49 | M.C

Rozpad amerického impéria, koniec USA, zmena paradigmystarší článek
Proč sankce, Ruskou zemi neohrozí?

Rozpad amerického impéria, koniec USA, zmena paradigmy
Vojenská prehliadka na Červenom námestí v Moskve mala niekoľko zásadných znakov. Okrem veľkoleposti, odhalenia novej generácie unikátnych zbraní, najviac bila neúčasť a prítomnosť delegácií zo Západu. Opakujem ešte raz za plnej účasti dôležitých ázijských krajín a skupiny BRICS. Nebola to náhoda. Ide o zmenu paradigmy, sme svedkami nového prerozdeľovania moci vo svete po všetkých stránkach diplomatickej, ekonomickej a vojenskej.


MOSCOW, RUSSIA. MAY 9, 2015. China's president Xi Jinping (L) and Russia's president Vladimir Putin attend a Victory Day military parade marking the 70th anniversary of the Victory over Nazi Germany in the Great Patriotic War of 1941-1945, in Moscow's Red Square. Alexei Nikolsky/Russian presidential press service/TASS

Túto skutočnosť potvrdili mnohé udalosti spojené s oslavami Dňa víťazstva v Moskve. Prvých krát sa vojenskej prehliadky aktívne zúčastnila Čína. Deň pred prehliadkou, 8.mája boli podpísané dohody o investíciách v hodnote stoviek miliárd rubľov a Rusko vedomé si chápania vzťahov a vyjadrení o "čínsko-ruskom" bratstve akceptuje vedúcu politickú úlohu Číny. V čínštine neexistuje výraz brat buď je starší brat, alebo mladší. V minulosti Čína používala vo vzťahu k Rusku ako uznanie jeho väčšej moci a potenciálu výraz starší brat, dnes je situácia obrátená.

Súčasťou stretnutia bol aj podpis zmluvy s ruským Gazpromom o budúcej zmluve o dodávke 30 miliárd kubíkov zemného plynu z ložísk Západnej Sibíri, dohody o spolupráci vo výstavbe komunikácií a zdá sa že sa konečne rozbehne projekt ruského lietadla Suchoj Superjet 100. Dôležitým sa stalo prihlásenie sa Ruska k projektu Hodvábnej cesty, čo nie je nič iné než geopolitický projekt na vytvorenie komunikačnej a obchodnej trasy z Číny do Európy mimo kontrolu morskej veľmoci, ktorou je USA.

Návšteva Angely Merkel, 10.5.2015, deň po pochode na Červenom námestí a rozchode delegácií, už vyzerala len ako príchod chudobného príbuzného, ktorého pustia na hostinu až potom, keď sa vážení hosti rozídu a chudobný príbuzný si na špine stolov, medzi porozbíjaných sklom a obliatymi obrusmi hľadá aspoň kúsok mäsa na ohlodaných kostiach. Zapíja to zvyškami vína na dne pohárov a zajedá suchými kôrkami, ktoré zdvihne zo zaprášeného kúta, kam ich zakopli zablatené nohy návštevníkov, nikým nevšímaný a obhadzovaný nadávkami čašníkov, ktorí robia poriadok po hostine.

Angela Merkel a s ňou celý Západ sa oneskorili o deň. Jeden deň by znamenal, že Nemecko a ostatné krajiny Západu sú svojprávne, že Amerika nerozhoduje o všetkom, že Západ a Nemecko majú rešpekt k záujmom Ruska a napriek súčasným nezhodám chcú byť partnermi.

Angela Merkel nič nedohodla. Jej slovo už nič neznamená. Jej "požiadavky" a pripomínanie Krymu po tom, čo s Američanmi vedome vyprovokovali prevrat na Ukrajine, bolo nediplomatickým a nemiestnym gestom. Otázka je, čo za tým gestom v skutočnosti je. Pred pár dňami vyšlo najavo, že jej čistý štít je už minulosťou, keď nemecké médiá odhalili, že výsadné postavenie v Európe Nemecko využívalo na špionáž v prospech USA. Takže niet najmenších pochýb, že išlo o plánovanú akciu na to, aby sa zabránilo ukľudneniu situácie a aby sa napriek formálnym slovám o znížení eskalácie, naopak napätie zvýšilo.
Ukrajina nie je jediným ohniskom sváru, podobne, ako za studenej vojny, sa zdá, že každá akcia vo svete bude vyvolávať reakciu minimálne Ruska a Číny ako stálych členov BR OSN. Spomínal som, že súčasné snahy NATO začať ďalšiu vojnu v Líbyi, Tunisku a Egypte už teraz môžu znamenať konflikt s Ruskom a Čínou, keďže tieto krajiny plánujú v Stredozemnom mori spoločné námorné manévre. A je známe, že Rusko za zlom v postoji k Západu považuje cynické porušenie mandátu OSN na zabezpečenie bezletovej zóny v Líbyi v roku 2011, kedy Západ začal bezuzdné "humanitárne bombardovanie" . Odvtedy Rusko nemieni ustupovať, rozhodne neočakávam, že beztrestne dovolí NATO urobiť si zo Stredozemného mora domáce ihrisko a už vôbec nie zaútočiť na Sýriu.


Ночные Волки - Noční Vlci

24. dubna 2015 v 19:29 | M.C
Noční Vlci Historie web >>>> http://www.nwrussia.info/

История


Владимир Путин на байк-шоу в Севастополе, 2012 год

Основан 31 мая 1989 года с типом «MG» - «Moto Gang»[3] в Москве. С 1992 года - член международного байк-движения. Мотоклуб имеет множество региональных отделений в России, в том числе на Сахалине, и ряд зарубежных отделений - в Белоруссии, Украине, Болгарии, Македонии, Сербии, Румынии[4]. Мотоклуб имеет строгую вертикаль власти, закрепленную Уставом, и насчитывает около 5 тысяч человек. Мотоклуб «Ночные Волки» возглавляет Союз дружественных мотоклубов, призванный поддерживать политику «Ночных Волков» и развивать интересы Союза.

У мотоклуба существует клуб-побратим - пилотажная истребительная группа «Русские Витязи».

Клуб проводит байк-фестивали, привлекая к выступлениям рок-группы.

Организована спортивная команда Wolf Racing, развивающаяся в дисциплинах: авто- и моторалли («Шелковый путь», «Дакар» и др.), Автотрофи, Мотокросс, Эндуро, Аквабайк. Регулярно проводятся детские мероприятия (новогодние ёлки) и другие проекты, посвященные памятным датам календаря. Организована работа с детскими домами, интернатами и рядом городских молодежных организаций.


При клубе существует с 1995 года[6] подразделение «Wolf Engineering», состоящее из механиков-любителей и занимающееся сборкой и ремонтом мотоциклов. Этим подразделением был разработан и выпущен мотоцикл «Урал-Волк»[7], а также кастом-мотоциклы, выставляющиеся на тематических выставках. Клуб выпускает линию одежды для байкеров «Wolf Wear».

С членами клуба неоднократно встречался президент России Владимир Путин[8].

В период массовых антиправительственных выступлений на Украине и последовавших захватов антиправительственными активистами административных зданий в январе 2014 года, «Ночные волки» установили дежурство у здания Севастопольской администрации, охраняя его от возможного штурма оппозиционными активистами[9].

«Ночные Волки» и православие


Ночные Волки

10-11 июля 2009 года в Севастополе прошёл крестный ход с участием Андрея Кураева и байкеров «Ночные Волки»[10].

В декабре 2009 года представители московских байкеров заявили о намерении стать неофициальной охраной православного храма святого Фомы[11].

19 апреля 2012 года было объявлено о том, что 21 апреля 2012 состоится авто-мото пробег «в поддержку Патриарха Кирилла, Русской Православной Церкви и традиционных ценностей Российской цивилизации», который пройдёт под лозунгами: «Стреляют в Патриарха - целят в Россию», «Вера, Церковь, Родина», «Россия навсегда»[12].

В апреле 2013 года члены мотоклуба приняли участие в благоустройстве территории Херсонеса в Севастополе[13].

1 июня 2014 года Ночные Волки преподнесли Троице-Сергиевой Лавре в Сергиевом Посаде два колокола, отлитые на собранные байкерами деньги[14].

Конфликт с клубом «Три дороги»


В ночь на 20 октября 2012 года в Зеленограде произошла перестрелка между представителями «Ночных Волков» и другого байкерского клуба - «Три дороги». В результате один человек погиб, двое получили ранения[15][16]. По данным некоторых СМИ, около 70 представителей «Ночных Волков» прибыли на территорию гаражного комплекса, где располагался автосервис «Три дороги», с целью «расшить» байкеров «Три дороги». После подобной процедуры, когда срывается символика, клуб перестает существовать[17][18]. В то же время, один из активистов «Ночных Волков» заявил, что его одноклубники приехали для того, чтобы пригласить байкеров из «Трех дорог» на закрытие мотосезона, а те сразу открыли огонь[19].

На официальном сайте «Ночных Волков» опубликовано заявление для прессы, в котором утверждается что силового столкновения между представителями мотоклубов не было, а «Валерий Белый … погиб, пытаясь обезоружить человека, в невменяемом состоянии ведушего огонь из ружья по всем вокруг»[20].

По факту смерти Валерия «Белого» Родителева Следственный комитет РФ возбудил уголовное дело. По подозрению в убийстве арестован член мотоклуба «Три дороги» Юрий Некрасов. Ведётся следствие[21].

28 марта 2014 судья Олег Гривко по результатам заседания посчитал правдивыми показания «Трех дорог» и признал Некрасова виновным по ч.1 ст. 114 («Причинение тяжкого вреда здоровью при превышении пределов необходимой обороны»), максимальный срок наказания по которой составляет год лишения свободы. Таким образом, суд переквалифицировал статью обвинения со статьи ч.4 ст.111 («Умышленное причинение тяжкого вреда здоровью, повлекшее по неосторожности смерть потерпевшего»), а также по ст.115 («Причинение легкого вреда здоровью») УК РФ. Некрасова освободили в зале суда[22]. Таким образом в суде был достоверно установлен факт нападения членов «Ночных волков» на представителей клуба «Три дороги». В настоящее время по факту нападения на мотоциклистов из «Трех дорог» возбуждено уголовное дело, которое расследуется Следственным комитетом Зеленограда[23]. Трансляции показаний свидетелей из зала суда опубликованы на нескольких новостных порталах[24].

Санкции


В декабре 2014 года со стороны США к клубу были введены экономические санкции[25].


Historie
Vladimir Putin na kolo show v Sevastopolu, 2012

Společnost byla založena 31.května 1989 s typem «MG» - «Moto Gang» [3], v Moskvě. Od roku 1992 - člen mezinárodního hnutí kole. Motor Club má mnoho regionálních kanceláří v Rusku, včetně Sachalin, a řada zahraničních kanceláří - v Bělorusku, na Ukrajině, v Bulharsku, Makedonii, Srbsku, Rumunsku [4]. Motor Club má přísně vertikální sílu zajištěnou Listinou, a zaměstnává asi 5000 lidí. Motor club "Night Wolves" je v čele Svazu přátelských motorových klubů, které jsou určeny na podporu politiky "Noc vlků", a rozvíjet zájmy Unie.

V motocyklu klubu je klub dvojče - akrobatický stíhací skupina "Ruští rytíři".

Klub pořádá kole festivaly, přitahuje rocková kapela představení.

Organizované sportovní tým Vlk Racing, v rozvoji disciplíny: silniční a motoralli ("hedvábná stezka", "Dakar" et al.), Autotrophs, Motocross, Enduro, Vodní. Pravidelně se zde konají dětské aktivity (vánočních stromků) a další projekty, které jsou vyhrazeny pro nezapomenutelnou kalendáře událostí. Organizovaná práce s dětskými domovy, internátních školách a několika městských organizací mládeže.

Vedoucí klubu - Alexander "Chirurg" Zaldostanov [5].

Klub byl založen v roce 1995 [6], jednotka «Wolfa Engineering", skládající se z inženýrů, fandů a zabývající se montáží a oprav motocyklů. Toto zařízení bylo navrženo a propuštěn na motocyklu "Ural Vlk" [7], stejně jako zakázkové-moto nabízené na tematických výstav. Klub produkuje řadu oblečení pro cyklisty "Vlk oblečení».

Se členy klubu opakovaně setkal s Ruský prezident Vladimir Putin [8].

V období masových protivládních protestů na Ukrajině a následné protivládních aktivistů zachycuje administrativní budovy v lednu 2014 "Night Wolves" zřízených hodinky před podáním Sevastopol, chrání před možným útokem na opozičních aktivistů. [9]
"Night Wolves" a pravoslaví
Noční Wolves

10-11 července, 2009 v Sevastopolu, průvod prošel od Andrey Kuraeva motorkář a "Noc vlků" [10].

V prosinci 2009 se zástupci Moskvy cyklistů deklaroval svůj úmysl stát se neformální ochrana pravoslavného kostela svatého Tomáše [11].

19.dubna 2012 bylo oznámeno, že se bude 21.dubna 2012 se bude konat na auto-run "na podporu patriarcha Kirill ruské pravoslavné církve a tradičními hodnotami ruské civilizace", která se bude konat pod heslem: "střílet do patriarchy - tselyat v Rusku", " Víra, církev, vlast "," Rusko navždy "[12].

V dubnu 2013 se členové motocyklu klubu podíleli na zlepšení území Chersonesos v Sevastopolu [13].

01.06.2014 Night Wolves představil Trinity Sergius Lavra v Sergiev Posad dva zvony, obsazení v cyklisty shromáždili peníze [14].
Konflikt s klubem "Tři Roads"

V noci 20. října 2012 v Zelenograd potyčce mezi "Noc vlků" a další biker klub - "Tři silnic". V důsledku toho, jedna osoba byla usmrcena a dva byl zraněn [15] [16]. Podle některých zpráv z médií, asi 70 zástupci "Noc vlků", přišel na území garáže areálu, kde byl vůz mytí "tří silnic", na "rozšířit" bikery "tří cest". Po tomto postupu, kdy narušil symboliku, klub zanikl [17] [18]. Ve stejné době, jeden z aktivistů z "Noc vlků", řekl, že jeho spoluhráči přišli pozvat cyklisty od "tří cest" na konci sezóny, a okamžitě zahájili palbu. [19]

Oficiální internetové stránky "Noc vlků", vydal prohlášení do tisku, v němž se uvádí, že síla kolize mezi motorem kluby nebyly, a "... Valery White zemřel snaží odzbrojit člověka v nepříčetný stavu vodícího ohně zbraň všude kolem" [20].

Po smrti Valeria "White" Roditeleva Vyšetřovací výbor Ruské federace zahájila trestní věci. Při podezření z vraždy zatkli člena motocyklového klubu "tří cest" Jurij Nekrasovem. V rámci vyšetřování [21].

28.března 2014 soudce Oleg Grivko po jednání posuzovaného pravdivé svědectví "Tři cesty" a shledán vinným Nekrasov části 1 umění. 114 ("způsobení vážné ublížení na zdraví nad sebeobrany"), maximální trest, pro které je rok ve vězení. To znamená, že soud reclassified článek poplatku s článkem 111 část 4 článku ("úmyslné způsobení těžké ublížení na zdraví, což vede k úmrtí oběti"), jakož i článku 115 ("způsobení ublížení na zdraví") trestního zákoníku. Někrasov byl propuštěn v soudní síni. [22] Soudní dvůr tak bylo spolehlivě prokázáno, že útokům ze strany členů "Noc vlků" na členy klubu "Tři silnic". V současné době, útok na motorkářů z "tří cest" z trestného činu, který je vyšetřován vyšetřovací výbor Zelenograd [23]. Vysílání svědectví svědků ze soudní síně zveřejněném v několika zpravodajských portálech [24].
Sankce

V prosinci roku 2014 ve Spojených státech, aby byl klub uvalila ekonomické sankce. [25]

us vojáci nebo žoldáci ?

30. března 2015 v 21:24 | miss ester
American murderers go away from Europe!

American murderers
go away from Europe!

 
 

Reklama