CO SE DĚJE.

Demonstrace za vystoupení z Evropské unie a NATO v Bratislavě

27. června 2016 v 7:50 | M.C

Demonstrace za vystoupení z Evropské unie a NATO v Bratislavě


V Bratislavě se včera sešlo 2000 slovenských vlastenců na demonstraci proti EU a NATO. Byli je podpořit i vlastenci z České republiky zejména Miroslav Sládek, který se ptal Slováků: "Prečo ste nám poslali toho k*kota Babiša?" a vyzýval k rozbití EU a spojení národů proti Bruselu a Adam Bartoš, který mimo jiné řekl, že imigranti sú projektom na sprznenie bielej rasy. Miešanie rás by zakázal zákonom" a další vlastenci z České republiky, ale i z Německa a dalších zemí. Proti tomu se konala demonstrace anarchistů podporovaná politiky z některých zrádcovských protinárodních stran. Policie bezdůvodně zatkla několik vlastenců. Více se dočtete v reportážích od Miroslava Sládka a na slovenských parlamentních listech.


REPORTÁŽ OD PhDr. MIROSLAVA SLÁDKA
Demonstrace za vystoupení z Evropské unie a NATO v Bratislavě


Byl velmi horký, tropický den, Bratislavany to táhlo spíše k vodě, přesto se jich sešlo na demonstraci na náměstí Svobody slušné množství. Byly jich cca dva tisíce, mnohem více, než bychom mohli čekat od podobných akcí v České republice. Na dalším náměstí demonstrovali přívrženci unie. Těch sice bylo jen tak dvě stovky, avšak v oficiálním zpravodajství se ta čísla nějak promíchala a výstup byl přesně opačný.

Promluvili zástupci strana a iniciativ ze Slovenska, Polska, Srbska, Chorvatska, Maďarska, Německa. Naprosto jasně ve svých projevech charakterizovali současnou situaci, postavení národů v Evropské unii a jediné možné řešení krize, vystoupení z EU nebo přímo její rozpuštění. Nemohu také nezmínit volání Kosovo je Srbsko, zvláště nyní když kosovská albánská mafie má mít bezvízový styk s unií.

Ve svém vystoupení jsem se jako zástupce České republiky soustředil především na to nejdůležitější, sjednotit všechny vlastenecké síly bez rozdílu jejich názorů a programu za jedním jediným cílem, likvidaci Evropské unie. To je hlavní a jediný cíl, který bychom měli dnes mít na zřeteli. Všechny rozpory musí jít stranou. V jednotě je síla a pouze jednotní můžeme zvítězit. Příkladem mohou být naše dva bratrské národy, skutečně nezáleží na tom, zda jedna strana vyznává samostatné Slovensko a druhá trvá na tom, že Československo nikdy nezaniklo. I toto konstatování bylo přivítáno mladou i starší generací s potleskem a souhlasem. Společný cíl, jeden jediný bod je natolik důležitý pro přežití našich národů a zajištění jejich budoucnosti v suverénních národních státech je natolik důležitý, že pouze žoldák placený Bruselem odmítá sjednocení vlastenců na základě právě tohoto společného cíle. Samozřejmě jsem vznesl i požadavek na připojení Podkarpatské Rusi, kterou okupuje protiprávně Kyjev.

Setkání bylo více než úspěšné. Avšak teprve po jeho skončení se projevila pravé tvář posluhovačů Bruselu. Seděli jsme již v nejbližší občerstvovně a popíjeli limonády s ledem, protože teploty ve městě šplhaly k 36°C, když nad našimi hlavami zaparkoval vrtulník, a stál nad námi alespoň tři čtvrtě hodiny. Později jsme se dozvěděli, že v něm byl ministr vnitra, který osobně řídil zatýkání. Policie bez jakéhokoliv důvodu pozatýkala polovinu Česko-Slovenského sněmu, ať již Čechy nebo Slováky, bez rozdílu. Evidentně však z vrtulníku neviděli přímo pod sebe, kde bylo to nejtvrdší jádro Čechoslováků. Záminkou bylo, že prý někdo z davu roztrhal vlajku EU. Vlajka EU není žádný státní symbol, protože unie není žádným státem.

Pro nevěřící Tomáše vyjímám z wikipedie: "Podoba vlajky byla Radou Evropy přijata 8. prosince 1955. Symbolem Evropského společenství se vlajka stala 26. května 1986. Evropská unie, vzniklá na základě Maastrichtské smlouvy v roce 1992, která Společenství nahradila, převzala také jeho vlajku. Ovšem zrušením Maastrichtské smlouvy a jejím nahrazením Lisabonskou smlouvou nebyla tato vlajka, v nové smlouvě deklarována jako vlajka EU. Tak se stalo, že oficiálně EU žádnou vlajku nemá."

Ale to nebylo podstatné, mnozí z účastníků si totiž oblékli tričko s Vladimírem Putinem, a to byl ten pravý důvod k zatýkání. A bez ohledu na názor jednotlivců na Rusko, pokud tričko dokáže rozčílit vládnoucí garnituru v našich zemích, tak by bylo dobré, aby ho nosil každý. Jestliže se může Rusko stát protiváhou unie, jestliže tolik dráždí neobolševické byrokraty v Bruselu, je to jenom důkazem a další výzvou pro nás, abychom spolupráci s Moskvou pozvedli na vyšší úroveň. Zatýkání kvůli podobizně na tričku je jasným potlačováním názorů jiných než oficiálních, potlačováním svobody shromažďování a všech základních lidských práv a především důkazem strachu vládnoucí garnitury z vlastních občanů a jejich názorů. V demokracii jsou občané skutečnými vládci, a proto mají právo a povinnost určovat směřování svých států. Pokud tady demokracie je, tak jenom uplatňujeme svoje právo, pokud tady ovšem demokracie není, potom máme svaté právo vládu svrhnout jako nedemokratickou a nahradit jí jinou, skutečně vzešlou z lidu, s lidem a pro lid.

Zatčené demonstranty odvezli na policejní služebnu, a ač jim bylo jasné, že proti nim nemohou vznést ani žádné obvinění, především proto, že se ničeho nedopustili, tak je šikanovali, nechali sedět celé dlouhé hodiny ve výslechových místnostech bez vody a jídla a snažili se je alespoň psychicky zlomit, třeba k tomu, aby se přiznali k činům, co ani nespáchali. Trvalo několik hodin, než se nám podařilo dostat k nemocným, které na služebně zadrželi jejich léky na cukrovku a podobně. Ostatní účastníky demonstrace to ovšem stmelilo a nakonec tento akt zvůle státní moci přispěl k jejich sjednocení přesně tak, jak jsme požadovali.

A tím začala další demonstrace a s rozhodně ne menší účastí. Jakmile se zpráva roznesla po Bratislavě, začali přijíždět další a další lidé, kteří třeba sami ani na původní demonstraci nebyli. Lidé, měli času dost, protože první demonstranty začala policie propouštět až nad ránem. Nikdo se nemůže divit tomu, že demonstranti začali skandovat gestapo, gestapo, když se dozvěděli, že zatčené i ženy svlékli policisté donaha. Zdůvodnili to i u žen přes šedesát let tím, že by mohly přechovávat drogy. Jsem si jist, že u sluníčkářů, kteří drogy používají běžně, by něco takového neudělali, pokud by je vůbec zatkli.

Zbabělé a hysterické chování státní moci nakonec dokáže více, než projevy. Sjednotit zatím roztříštěné síly ke společnému boji.

červen

17. června 2016 v 19:34 | M.C
červen

NE Bruselu - Národní demokracie

26. března 2016 v 17:05 | M.C

doporučujeme >> další projekt >> http://www.cudo.sk/NE Bruselu - Národní demokracie


Místopředseda Národní demokracie Luke Belson komentuje zadržení předsedy strany Adama B. Bartoše Policií České republiky, ke kterému došlo dnes 26. března v 14:42 hodin, v samotném úvodu demonstrace "ZA ČESKOU REPUBLIKU!" u pomníku Svatého Václava na Václavském náměstí v Praze po jeho obecném a právně nezávadném tvrzení "vlastizrádci zaslouží trest nejvyšší". Tuto demonstraci svolali Národní demokracie a spolek Za naši kulturu a bezpečnou zem.

odkaz na video je níže, ale nutno mít FB profil..

Vážení občané,
vážení kolegové z vlasteneckých politických stran, hnutí a spolků!


Tento režim, představovaný vlastizrádnou vládou ČSSD, ANO a KDU-ČSL, uvrhává náš národ a stát do skutečné katastrofy. Odmítá naslouchat hlasu občanů České republiky a neváhá použít těch nejnižších prostředků, aby prodloužil svoji agónii a nevyhnutelný politický konec. Dnes se rozhodl jít do konfrontace s vlastními občany a znemožnil jim svobodně vyjádřit vlastní názor na řádně ohlášené demonstraci a rozpustil ji.

Dnes znemožnili vyjádřit názor předsedovi Národní demokracie a rozpustili naší demonstraci, zítra to samé provedou vaší straně, vašemu hnutí a vašemu spolku. Dovoluji si vás proto požádat o slyšitelný a viditelný projev solidarity. Nikoli nezbytně kvůli politickým postojům Národní demokracie, ale kvůli principu a kvůli této budoucnosti této země. Svoboda slova je zaručeným ústavním právem, je nedělitelná a musí patřit všem!

Nepochybuji, že PČR jednala na základě politické objednávky eurofilní a protičeské ČSSD a našeho statečného předsedu Adama B. Bartoše zadržela jen proto, aby vytvořila záminku pro rozpuštění naší demonstrace. Nepochybuji, že PČR dostala pokyn od ministra vnitra Chovance z ČSSD, aby za každou cenu zabránila uskutečnění našeho pochodu před Lidový dům, doupě xenofilní strany, která již dávno není "sociální" a již vůbec ne "demokratická". Součástí tohoto plánu byla i aktivizace Mladých sociálních demokratů, kteří doslova na poslední chvíli, protiprávně a s posvěcením Magistrátu hlavního města Prahy, obsadili námi řádně oznámený a zarezervovaný prostor před Lidovým domem, kam měl náš pochod po skončení demonstrace dorazit.

V tuto chvíli bohužel nemohu být s vámi přímo na místě, protože každým dnem očekávám narození potomka a musím asistovat rodině, ale jsem v nepřetržitém spojení s předsednictvem strany a našimi právními zástupci, kteří již začali podnikat první nezbytné kroky.

Dovolte, abych jménem Národní demokracie poděkoval vám, statečným občanům, jakož i kolegům z dalších politických stran, hnutí a spolků, kteří jste se přímo na místě za našeho předsedu postavili a vydali jste se do Bartolomějské ulice podat na samotnou PČR hromadné trestní oznámení, následně pak do Krakovské ulice, kde je náš předseda zadržován a v tuto chvíli, ke zděšení bezpečnostních složek, jako svobodní občané nekontrolovatelně "korzujete" v centru Prahy a nabíráte další nespokojené občany. Právě jsem dostal informaci, že byl zadržen náš kolega Jiří Černohorský ze spolku ZNKaBZ.

Vlast nedáme, bruselský diktát nepřijímáme!
Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!
Luke Belson, MBA
místopředseda Národní demokracie


Je Babiš ministr nebo podnikatel?

19. března 2016 v 16:32 | M.C

Je Babiš ministr nebo podnikatel?


Propaganda - Šéf Unie bezpečnostních složek šokuje.

7. února 2016 v 19:47 | M.C

PropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropagandaPropaganda

mc..osobně si myslím, že i když to byl policista, dělal svoji práci a hlavně opravdu koordinoval, a držel tu skupinu raději dál od sluníčkářů a vítačů, bohužel vítači jsou divná sorta , dle videí, je tam řada asi docela nevychovanců a nemají to v hlavě v pořádku, ale každý ať si udělá svůj názor, jednou se uvidí, kde je pravda, já jen vím, že můj děda, praděda bojovali za 2 světové, abychom my žili v míru a aby nás nikdo opět neohrožoval, bohužel situace je jiná, tato mládež si neváží ani toho, že můžou v míru dýchat vzduch.. Oni nezažili ani válku, ani komunisty ani vojnu, ale přál bych jim aspoň 2 roky klasické vojančiny aby se debílkové vzpamatovali... *********************************************************************

Šéf Unie bezpečnostních složek šokuje. Odhalil v zakuklených útočnících policisty a vyzval Chovance k odstoupení
Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek se na svém blogu na serveru iDnes.cz vyjádřil k sobotním demonstracím, které se konaly v Praze. Zároveň vyzval ministra vnitra k odstoupení.
Podle Vítka se totiž v průběhu odpoledne odehrála epizoda, která mohla stát zdraví nejen občanů, ale také některých policistů, jež někdo obětoval. "Cílená provokace řízená policií je zdokumentována na tomto videu, kde skupina policistů v kuklách, kteří se vydávají za neonacistickou bojůvku, provokuje pochod tzv. vítačů uprchlíků. Jiná skupinka policistů bez vybavení se tak stává překvapivě hrází, která je má zastavit, jsou v této hře pouze komparzem," píše Vítek a dokládá video.

Vítek ve svém textu upozorňuje především na skutečnost, že hlavní čelo průvodu doprovázela policie bez dostatečné výstroje. "Kde je antikonfliktní tým, který je vždy u větších rizikových skupin? Opakuji, tito policisté pouze v čepicích jsou prostě neinformovaná stafáž, která je obětována pro mediální hru. Jde o přímé ohrožení jejich zdraví! Někdo vás obětoval a metody příslušníka Stb Zifčáka převzal tentokrát muž v hnědé bundě," rozhorlil se.

Následně dodává, že neví, kdo akci připravil a řídil, ale vzhledem k tomu, že za Policii ČR odpovídají především policejní prezident a ministr vnitra, žádá je o okamžité vyšetření celé situace a jednoznačné odstoupení ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). Ten podle jeho názoru nasazuje zaměstnance ministerstva proti vlastním občanům. "Jde v tomto případě v demokratickém státě o prostředky, které se neslučují s posláním Policie ČR," uvedl.

"Jako předseda Unie bezpečnostních složek, který zastupuje policisty, hasiče, vězeňskou službu, to v první řadě vnímám jako zneužití policie k politickým cílům, ohrožení zdraví policistů v uniformách (obětní beránci), dále jako neoprávněný zásah (provokaci) proti občanům, které na zdraví a životě ohrozila řízená provokativní akce Policie ČR," uzavřel s otázkou, co může přijít dál. "Požáry, které se budou svádět na druhé, nebo politické vraždy?" poznamenal.


Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!?


Redakce AE News přináší zásadní video ze sobotní demonstrace Antify v Praze, což byla truc-demonstrace proti demonstracím na odpor vůči islámu. Průvod ultralevicových anarchistů s transparenty "Uprchlíci, vítejte!" se střetl s bizarní a koordinovanou skupinkou "nácků", které koordinoval muž v hnědé bundě a současně ten samý muž v podstatě koordinoval i uniformované policisty na druhé straně pomyslné barikády. Zajímavé bylo i místo, kde se maskovaní náckové nacházeli a z jaké budovy vycházeli. Z budovy v majetku ministerstva vnitra. Zapálení sociálního centra v Praze tak dozajista nemají na svědomí občané, ale právě někdo z těchto provokatérů.

Důstojník koordinoval nácky, kteří vylézali z budovy v majetku ministerstva vnitra!

V sobotu se po celé Evropě konaly demonstrace, namířené proti islamizaci Evropy. Je nutné zdůraznit, že na podporu premiéra Sobotky se před Úřadem vlády sešlo kolem 60 lidí, zatímco napříč republikou demonstrovaly tisíce lidí jak proti islamizaci Evropy, tak i proti politice našeho premiéra. Je evidentní, že premiér Sobotka čím dál tím více ztrácí veřejnou podporu....>>>>>>>>>>>> http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/

Pozvánka na demonstraci 6.2.2016

5. února 2016 v 12:07 | M.C

Pozvánka na demonstraci 6.2.2016

Dne 6.2.2016 Evropa společně povstane! Budou se konat protesty proti islamizaci a Evropské Unii napříč celou Evropou.
###########
Tímto bychom vás chtěli pozvat na demonstrace do Prahy, které jsou součástí těchto celoevropských protestů. Vše záleží jen na nás, občanech České republiky, zda dokážeme zachránit naši zemi před vnějšími hrozbami: terorismem, nekontrolovatelnou migrační vlnou a diktaturou EU.
Vaše pomoc a účast je proto prioritou! Sdílejte toto video na Facebooku, pošlete ho svým známým na email!
###########
Demonstrace: Za Evropu bez EU - https://www.facebook.com/events/72712...
Začátek: 13:00 Vítězné náměstí, Praha

Demonstrace pořádaná stranou SPD - https://www.facebook.com/events/15312...
Začátek: 14:00 Václavské náměstí (Můstek), Praha

Demonstrace: Evropa společně proti islamizaci - https://www.facebook.com/events/16690...
Začátek: 15:00 Hradčanské náměstí, Praha

Demonstrace na Slovensku: https://www.facebook.com/events/16979...
Začátek: 15:00 Náměstí SNP, Bratislava
###########
Náš Facebook: https://www.facebook.com/revoluce.2016/
###########

Buď zdráv, kapitalisme! (a rychle sbohem)

14. ledna 2016 v 19:24 | M.C

Buď zdráv, kapitalisme! (a rychle sbohem)


Co je nejcennějším zdrojem v podmínkách orwellovské tržní ekonomiky: nafta, země, pracovní síla, kapitál …? Nikoliv! V současném systému je nejcennějším zdrojem nemyslící jedinec, BIOROBOT! Je proto třeba je vyrábět ve velkém, dnes tato výroba začíná v mateřské školce...


Jsme opravdu svobodný ??

6. listopadu 2015 v 19:49 | M.C
Publikováno 15. 7. 2015
video válcuje internet! Proč to nesmíme vidět?.
Toto video údajně hodně vadí nadnárodním korporacím a všichni chtějí, aby z internetu zmizelo. Jenže ho sdílí miliony lidí na celém světě. Proč je video tak nebezpečné? Jaká je v něm síla?
Jmenuji se Spencer Cathcart a chci vám odhalit pravdu o našem zkaženém světě. To stojí u videa, které na youtube.com vidělo více než 6 milionů lidí.
Video ukazuje zkaženou společnost, která na první místo dává peníze. Modlíme se k šustivým papírkům a zapomínáme, že náš skutečný život někam zmizel.
EU a USA spylnou v jeden TRH! Blíží se doba geneticky upravených potraviny! Více zde!
Podívejte se na video, které fascinuje miliony lidí a napište nám svůj názor. Jak chcete žít vy? Je to vaše volba!


Co znamená být svobodný ?? Jste opravdu svobodný, Žijete opravdu svobodně?? Aneb??

Proč to nesmíme vidět ?


Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO

16. října 2015 v 15:09 | M.C

Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO
PRAHA - Začiatkom tohto roka vznikla iniciatíva s názvom Československí vojaci v zálohe proti vojne plánovanej velením NATO, ktorý napovedá, že jej členovia nemajú k Severoatlantickej aliancii práve vrelý vzťah a označujú ju za zločineckú organizáciu. Bývalí vojaci sa zaprisahali, že nedopustia, aby ich príbuzní trpeli rovnako ako ľudia v Sýrii a sú pripravení ich chrániť so zbraňou v ruke. V reportáži Českej televízie sa dokonca jeden z jej členov vyjadril o fyzickej likvidácii vlády v prípade, že vlasť zatiahne do vojny."Sme tankisti, sme delostrelci, sme ženisti. Sme psovodi, radisti, prieskumníci a všetci sme prešli výcvikom. Naučili sme sa ovládať zbrane a tie sme prisahali použiť na obranu vlasti. V našej prísahe, ktorú stále ctíme, nie je ani zmienka o NATO a útočných vojnách na cudzom území. Túto svoju prísahu, bez ohľadu na oficiálnu agresívnu a provojnovú politiku predstaviteľov Českej a Slovenskej republiky, v prípade nutnosti naplníme (...), my vnímame ako svoju povinnosť zabrániť vojne!" píše sa na webovej stránke iniciatívy.


Na tú si vo svojom príspevku posvietili aj redaktori relácie Reportéři ČT a nakrútili zábery z nácviku ochrany hraníc Česka pred príchodom utečencov. "Ne**r sa s ním... Normálne si ho takto prišliapni. Je to jednoducho parchant, ktorý tu nemá čo robiť. Porušil zákon. Poriadne mu tam tú držku primlaskni," inštruoval veliteľ s airsoftovou zbraňou svojich podriadených, ako majú zaobchádzať s nepriateľskými živlami.


Podľa reportérov ide o akúsi súkromnú armádu, v ktorej radoch aktívne cvičí niekoľko stoviek ľudí a ďalších päťtisíc ich podporuje. "Môže to mať potenciál vyvinúť sa do niečoho, čo by mohlo byť aj relatívne škodlivé tejto krajine," uviedol Andor Šándor, bývalý náčelník vojenskej spravodajskej služby ČR, ktorý dodal, že takéto súkromné akcie na ochranu štátu sú v rozpore so zákonom a štát by to v žiadnom prípade nemal dovoliť.


"Je potrebné, aby sme vedeli, aké sú skutočné zámery tejto skupiny ľudí a kam až môžu zájsť v tých svojich predstavách a deklaráciách, ktoré uvádzajú na webových stránkach a facebooku. Sú niektoré závery, ktoré by mali vzbudiť pozornosť ako spravodajských služieb, tak aj polície Českej republiky," vysvetlil Jiřý Šedivý, armády generál v zálohe, podľa ktorého ide o súkromné osoby, ktoré nemajú právo používať zbrane, ani uniformy.


Bývalý veterán z Bosny Martin Holkup, ktorý sa pridal k iniciatíve a momentálne pracuje ako vodič autobusu, má však svoju pravdu: "Keď sa pozriete, čo sa deje v pobaltských krajinách, kam Spojené štáty za posledný polrok sústredili neuveriteľné množstvo zbraní, je úplne jasné, že sa jednoducho chystajú na vojnu na Rusko."

"My samozrejme pod vlajkou NATO do žiadnej vojny nepôjdeme a sme pripravení sa proti takýmto opatreniam štátu aktívne brániť... Keď sa pozriete do nášho prehlásenia, tak tam máme citát, ktorý jednoznačne vraví, že ľud by mal v prvý deň vojny postrieľať svoju vládu. A toto politikom odkazujem, že ak nás do tohto privedú, tak ako prvé sa bude strieľať v Strakovej akadémii a parlamente. Nech si to uvedomia," dodal Holkup.

Podľa právnika však jeho vyjadrenie o fyzickej likvidácii zaváňa trestným činnom vraždy, na ktorý sa vzťahuje aj jej samotná príprava.


Po odvysielaní reportáže sa na facebookovej stránke iniciatívy objavili obavy, že v priebehu niekoľkých dní, ak nie hodín, budú ich stránky zakázané a dôjde aj k trestnému stíhaniu osôb. Toto vyjadrenie bolo zakončené oduševnených odkazom: "Nech sa stane čokoľvek, nezabudnite, že štát ste vy! (...) Minister herectva Stropnický a páni generáli nech si ďalej melú svoje, sú za to platení. Československo je naše a naše aj zostane!"


Imigranti spící na hrobech

24. září 2015 v 14:24 | M.C
Imigranti spící na hrobech..
co vy na to?
U nás by to bylo výtržníctví, poškozování cizího majetku a kdo ví jako hanobení..
s trestem 2 let i nepodmíněně.
kliknutím na obrázek vstup k videu.


Lež, ve které lidstvo žije.

19. dubna 2015 v 9:21 | M.C
Lež, ve které lidstvo žije.


A jednou už byli Němci z Čech vyhnáni...

15. dubna 2015 v 21:00 | M.C
Není tomu tak dávno, co tady Český lid zdravil americkou armádu, která křižovala Českem ...
Není tomu ani tak dávno, co Češi hajlovali a vítali německé fašisty v České republice pod záštitou ochrany...
Není tomu tak dávno, co Ruská armáda vyhnala Fašistické vojska do Německa a Rusko nám poskytlo ochranu..
Není tomu tak dávno, co jeden Havel a několik navrativších kolaborantů opět rozvrátilo Česko a zavedlo Kapitalizmus ožebračující Český lid...
A možná není tak daleko a další válka okupantů, potomci Fašistů jsou totiž opět na scéně a diktují nám a poučují..
A Český lid?? Opět mává a vítá ty, kterých dědové a pradědové vraždili v České republice Český lid.. Ano, nyní 3 říše plně uchopila moc a jediná možnost úniku, je podle mne opět Rudá armáda a přátelé z Ruska.

Dobový film, jak jsme se stali součástí protektorátu.. TAK ZAČAL PROTEKTORÁT...

Lidi nějak zapoměli na zvěřstva Německých Fašistů ...Ale klidně vítejte armády těch, co tady jejich otcové a dědové a pradědové vraždili Český lid..Poklonkujte se spojeneckým armádám .. Vystřizlívění přijde, ale to pak hodně bolí...

PŘIJDE KRACH A BÍDA, JAKÁ JEŠTĚ NIKDY NEBYLA ...

4. července 2014 v 22:30 | M.C

PŘIJDE KRACH A BÍDA, JAKÁ JEŠTĚ NIKDY NEBYLA, ŠOKOVAL SVĚT MILIARDÁŘ DONALD TRUMP


Servermoneynews.com publikoval varováníčtyř respektovaných osobností světového finančnictví. Ty se shodují na tom, že Spojené státy čekají zlé časy. Podle jejich názoru nebudou trpět jen lidí s nízkými příjmy, ale krize zasáhne i nejbohatší americkou vrstvu obyvatelstva.

Respektovaný švýcarský ekonom a investor Marc Faber, americký miliardář Donald Trump, ekonomický vizionář a autor knihy předpovídající krizi americké ekonomiky Robert Wiedemer, burzovní makléř a ekonom Peter Schiff se podle serveru moneynews.com shodují na tom, že Spojené státy stojí na kraji propasti.

Jsou přesvědčeni, že nadcházející finanční krize bude ještě horší než ta, která drtízemi od roku 2008.
Faber hovořil o další ekonomické hrozbě v posledních týdnech a měsících mnohokrát. Nyní je přesvědčen, že kolaps se blíží mílovými kroky. "Myslím, že obrovská katastrofa je opravdu blízko. Movití lidé mohou podle mého názoru v důsledku krize přijít až o polovinu svého majetku," pesimisticky předpovídá blízkou budoucnost Faber. Když byl dotazován, na kolik si je nadcházející krizí jistý, odpověděl, že "na 100 %", uvádí server.

Faber poukazuje na to, že jeho černé vize budou naplněny především "kvůli nezodpovědným krokům bývalého předsedy Státních rezerv Bena Bernankeho, který prosazoval politiku bezhlavého pumpování peněz do ekonomiky". S Faberem souhlasí i Peter Schiff, který říká, že problémy v roce 2008 se nám budou jevit v porovnání s těmi nadcházejícími jako marginální záležitost. "Opravdový kolaps nás teprve čeká," dodává Schiff.

Schiff ve svých pesimistických odhadech pokračuje dál a tvrdí, že nadcházející krize se bolestně dotkne každého Američana. "Dosavadní životní standard průměrného Američana se stane minulostí: Lidé od státu nedostanou sociální dávky anidůchody. Jednoduše proto, že na to kvůli amatérským krokům současné americké vlády nebudeme mít," ostře kritizuje Obamovu administrativu Schiff.

Mezi pravidelné kritiky kroků prezidenta Obamy a jeho týmu už tradičně patří i miliardář Donald Trump, který podle serveru moneynews.com předpovídá Spojeným státům stejný ekonomický kolaps, jaký si prožily státy typu Španělska aŘecka, a kritizuje půjčky od Číny. "Když nejste bohatý, musíte si někde půjčit. My si půjčujeme od Číny," říká Trump.
"Brzy budeme mít dluh 16 bilionů dolarů a než prezident Obama skončí ve svém úřadě, bude ten dluh ještě o mnoho vyšší. A když mluvíme o dluhu nad 20 miliard, tak potom následuje logické snížení ratingu. Bez ohledu na to, jak moc se snažíte dluh snižovat," varuje Trump.

Podle moneynews.com dokládá vážnost situace vedle komentářů těchto čtyř osobností také zlověstný graf publikovaný vloni v listopadu Markem Hulbertem na serveru MarketWatch.com. Graf ukazuje korelace mezi současnou situací na burze a tou, která nakonec vedla v roce 1929 ke krachu a následné celosvětové ekonomické krizi. Tyto šokující paralely o to více potvrzují podle serveru pesimistické výhledy vizionáře Roberta Wiedemera.

Wiedemer zachází ještě dále než Faber, Schiff a Trump. "Čísla mluví jasnou řečí. Spojené státy čeká 50% nezaměstnanost, 90% pokles akcií a 100% roční inflace. Aby server moneynews.com dodal Widemerovým vizím váhu, připomíná jeho předpověď z roku 2006, kdy ve své knize Americká bublinová ekonomika tvrdil, že Spojené státy postihne krize, která za dva roky skutečně přišla.

Ve svém posledním rozhovoru Wiedemer zmínil, že pokusy o zmírnění krize ji naopak ještě zhorší. "Všechny plány Washingtonu na záchranu ekonomiky země hanebně selhaly," sděluje Wiedemer tvrdou pravdu Američanům do očí. V další pasáži rozhovoru Wiedemer lakonicky hodnotí Bernankeho politiku založenou na pumpování peněz do ekonomiky slovy "peníze z nebe jsou cestoudo pekla".


NIA v tomto videu poukázala na to, že keď sa stratí dôvera, tak sa vecí začnú mlieť veľmi rýchlo. Rýchlejšie ako by sme očakávali...
Dokument - Válka, kterou nevidíte

25. června 2014 v 18:52 | M.C

Dokument - Válka, kterou nevidíte


Napsal :Viktor Horký
Další z řady mistrovských dokumentů novináře a režiséra Johna Pilgera volně navazuje na jeho předchozí snímek "The War on Democracy". Film se snaží velmi podrobně prozkoumat roli sdělovacích prostředků v utváření veřejného mínění a davového souhlasu ohledně válek a konfliktů vedených zejména vládami USA a Velké Británie za podpory spojenců - členů NATO. Podstatná část je věnována oficiální propagandě ohledně aktuálních válek v Iráku, Afghánistánu či Palestině, ale ani na světových konfliktech či válce ve Vietnamu nezůstane nit suchá. Pilger zde zpovídá představitele nejmocnějších médií, armády či nezávislé novináře včetně například Juliana Assange (WikiLeaks). Závěr? Sdělovací prostředky kryjí a mnohdy i podporují ty nejhrůznější zločiny v historii lidstva.Víte co žerete?

11. června 2014 v 10:34 | M.C
Ano, je to správně žerete, protože jen u nás se šunka nastavuje o 100% Jen u nás lidi chřadnou a trpí zvýšeným onemocněním snad všeho a důvod? Žerete sračky !!!

Po Čine chce už aj Japonsko plynovod z bohatého Ruska

31. května 2014 v 18:27 | M.C

Po Čine chce už aj Japonsko plynovod z bohatého Ruska.


O2H - Hnutie za Reálnu Demokraciu

Ameriku od závisti asi rozpučí!
Tak čo na to poviete? Po úspechu Číny, ktorá s Ruskom podpísala 30 ročný odber plynu z Ruska v hodnote 400 miliárd dolárov, začalo bojovať o ruský plyn okrem Južnej Kórei už aj Japonsko! Japonci by chceli plynovod špeciálne iba pre seba. Z ruského Sachalinu priamo do Japonska. Veď kto by nechcel obchodovať s najbohatšou krajinou sveta?

Japonci sú chytrí obchodníci. Raz dva si spočítali, že po istom čase Amerika nakoniec sklapne a Rusko bude svetovou veľmocou. Ak budú dlho otáľať a skákať iba ako USA pískajú a uvaľovať sankcie na Rusko, zmeškajú jedinečnú šancu na vybudovanie plynovodu, a teda získanie lacného plynu z Ruska. Len fakt krátkozraká naivka by kupovala drahý skvapalnený plyn a riskovala tak stratu konkurencieschopnosti len kvôli tomu, že si to želá upadajúca veľmoc USA.

Nuž, guten Morgen, Japonsko. Japonsko, podobne ako aj Frau Merkel, si postupne uvedomuje, že kým Japonsko je krajinou vychádzajúceho slnka, Rusko je krajinou vychádzajúcej prosperity číslo jedna. Merkelová má však istý problém. Jej natvrdlej pravicovo kresťanskej voličskej základni to zatiaľ ešte stále nedochádza, a tak pre nich musí stále hrať to nechutné antiruské divadlo.

Pre nás je podstatné, aby sme neurobili tú istú chybu ako v roku 1989. Až sa ten súčasný európsky neoboľševický model začne už okato rúcať, naši červenomodrí zločinci začnú prezliekať kabáty, resp. cez médiá nám budú predostierať svojich nových "misionárov", prezlečených do čistých kabátov (viď Lipšic, Procházka), a to napriek tomu, že sa v politike delili s tými, čo tu vládnu od roku 1989, desať, ba aj viac rokov.

Nesmieme im opäť naletieť, zvedú nás totiž opäť na bitúnok! Musíme triezvo prehodnotiť ich skutky z minulosti. Skutky sudcov, prokurátorov, politikov, vysokých úradníkov, a samozrejme, aj skutky finančných skupín. Zločincov podľa zákona potrestať a ich majetok prinavrátiť späť do rúk občanov.


***********************************************************************************************************************************************************************

O2H - Hnutie za Reálnu Demokraciu

Eurostat priznáva, v EÚ žije každý štvrtý človek na hranici chudoby..
V EŮ je cca štvrtina ľudí, t.j. 124,2 milióna ľudí bezprostredne ohrozených chudobou alebo sociálnym vylúčením. Tento trend dlhodobo narastá a situácia naberá obludné rozmery. Na Slovensku je až 1,1 milióna ľudí vystavených chudobe.

Do skupiny ľudí bezprostredne ohrozených chudobou alebo sociálnym vylúčením sa zahrňujú ľudia, ktorí spĺňajú aspoň jednu z troch podmienok:

1. Ich príjem je na hranici národnej úrovne chudoby
2. Trpia závažným materiálnym nedostatkom
3. Žijú v domácnostiach s nedostatočnou zamestnanosťou

Najhoršie je však na tom v únii Bulharsko, kde až takmer 50 percent ľudí je bezprostredne ohrozených chudobou alebo sociálnym vylúčením. V Rumunsku je to 41,7 percenta

Pre porovnanie, v USA žije na hranici chudoby cca 16 percent ľudí. Hranica chudoby v USA je stanovená príjmom jednotlivca nižším ako cca 690 eur mesačne. (Nájom v USA je mnohonásobne drahší než na Slovensku)

Až každý siedmy Slovák si nemôže dovoliť platiť služby spojené s bývaním ako sú nájomné, inkaso a pod. Toto sú tie istoty? Toto sú istoty hlavne pre exekútorov, vysokých úradníkov, funkcionárov a politikov. Čím viac nám ukradnú, tým väčšie istoty ostávajú im.

VP na Ukrajině – foto a video

31. května 2014 v 18:20 | M.C

VP na Ukrajině - foto a videoPár obrázků z protiteroristické operace v Doněcku. Nebo to je slibovaná západní humanitární pomoc? :)
Schválně, zda to ukážou ve večerních zprávách…

Toto je přesně ten důvod, proč už tři roky provozuji PostApo.cz. Je to realita a časem se toho dočkáme i tady. Ať už z jakéhokoli důvodu a pod jakoukoli záminkou. Občanské nepokoje, rabování, technologické katastrofy a další VP scénáře jsou běžnou součástí našeho života a nejde před tím zavírat oči.

VP Shopping v Makru >> ZDROJ - Vstupte ZDE <<


A pár video klipů:
Ruské zprávy ukazující rabující ukrajinskou armádu na letišti v Doněcku.

Dál už můžete listovat sami, na youtube jsou toho stovky klipů. LINK

Krize neskončila, Evropa je těsně před zhroucením

29. května 2014 v 19:48 | M.C

Pravda o ekonomice: Krize neskončila, Evropa je těsně před zhroucením

redakce x

Evropa se dostala do pasti. Média sice popisují pomalé oživení, ale věci se spíše zhoršují a problémy zůstávají nevyřešeny. Silné euro škodí exportérům, reformy nejsou dotaženy a dluhová spirála se roztáčí až na samou hranu únosnosti. Ekonomický kolaps Evropy je velice reálný.

Lidé v Evropě stále věří (hloupému) snu, že mohou žít donekonečna na náklady druhých. Krize tak nic nezměnila, oživení je jen na papíře a zastírá smutnou pravdu.

Oficiální vládní statistiky podceňují riziko deflace

Deflace měřená harmonizovaným indexem spotřebitelských cen již dorazila do Francie, Nizozemska, Belgie, Slovinska, Španělska, Itálie, Portugalska, Řecka a na Kypr. K tomu se ještě přidaly Švédsko a Švýcarsko, které nejsou v eurozóně, potažmo v EU. Celkově ceny v eurozóně sice stále rostou (harmonizovaná míra inflace v eurozóně byla v dubnu +0,7 %), to však jen zastírá fakt, že je deflace v Evropě dávno přítomna.

Deflace je přitom pro státy s vysokým zadlužením (téměř všechny státy EU) mimořádně nebezpečná. Podívejte se na projekci růstu dluhu v poměru k HDP ve Francii a Itálii, pokud by inflace zůstala na stejné úrovni (červená čára). Při větším poklesu cen by odhad byl ještě horší.

Celý článekReálný důvod k propadu ceny zlata?

29. 5. 2014 | redakce
Cena zlata nejspíše po pár týdnech opatrného nádechu vzhůru opět hledá nová minima. Kontrariánští analytici přitom propady předpovídali už na začátku května.

Celý článek

 
 

Reklama