STALO SE

Trestní oznámení za zastřelení dlužníka v Ostravě

6. srpna 2016 v 15:13 | M.C
Tento email včetně příloh jsem poslal do všech televizí, tištěných novin a na některé internetové stránky, pokud máte kontakty na novináře, můžete jim to přeposlat a pokud máte vlastní internetové stránky, můžete to zveřejnit.Vážení novináři,

oznamujeme Vám, že jsme podali trestní oznámení na policisty, kteří dne 20.7. 2016 zastřelili při provádění exekuce dlužníka, Zdeňka K. v ulici na Liščině v Ostravě a jejich možné spolupachatele. Trestní oznámení bylo podáno na Generální inspekci bezpečnostních sborů v Ostravě, Krajské státní zastupitelství v Ostravě a Vrchní státní zastupitelství v Olomouci. Celý text trestního oznámení posíláme v přílohách. O dalším průběhu vyšetřování budeme nadále informovat.

My, jako zástupci občanských iniciativ, které usilují o ochranu lidských práv v České republice, považujeme za zcela nepřijatelné, aby dlužníci, kteří neplatí své dluhy byli tímto způsobem zabíjeni. Uznáváme, že dluhy se mají platit, avšak je třeba se podívat na všechny okolnosti. Miliony českých občanů se postupně dostávají do dluhů kvůli různým lichvářským společnostem, které neustále nabízejí půjčky za velmi vysoké úroky. Místo aby stát chránil občany před lichváři a jinými podvodníky, nechá je zde nerušeně působit a naopak tvrdě zasahuje proti jejich obětem, kteří se vinou lichvářů a podvodníků dostanou do nesplatitelných dluhů. To je zásadní selhání státní moci, která by měla chránit slušné lidi, ne podvodníky a lichváře. Pokud se občané dostanou do exekuce, často se stanou obětí exekutorské mafie. Přehnaně vysoké odměny exekutorů a jejich neúměrně vysoké pravomoci a nedostatek kontroly ze strany soudů či jiných státních orgánů nemá v Evropě obdoby.

Dlužníci v České republice mají menší práva než zločinci. To se ve své zatím nejhorší podobě ukázalo dne 20.7., kdy byl Zdeněk K. z Ostravy při exekuci zastřelen. Podle informací z médií (tyden.cz) se Zdeněk K. stal obětí společnosti RPG, která donedávna patřila Zdeňku Bakalovi. Policie ČR, místo toho, aby vyšetřovala vážné podezření z miliardových podvodů při privatizaci Ostravsko karvinských dolů, do kterých mohl být kromě Zdeňka Bakaly zapleten i současný premiér Bohuslav Sobotka, zastřelila dlužníka který neměl na nájem, a to na nájem ve zchátralém provizorním dřevěném domku postaveném po válce s maximální životností 10 let, který nicméně slouží už přes šedesát let. Vzhledem k tomu, jak se k případu postavil policejní prezident, který policisty, kteří stříleli, vyznamenal medailí na statečnost, stejně jako předsedkyně exekutorské komory svědčí o tom, že se nejedná o selhání jednotlivců ale celého systému. Nejvíce šokující je schvalování policejního zásahu ze strany ministra spravedlnosti Roberta Pelikána, který je ve vládě za stranu ANO 2011, která před volbami slibovala voličům, že bude řešit problémy s exekucemi, to že je má v úmyslu řešit tímto způsobem- střílením dlužníků- bohužel nikdo neřekl.

Protože policejní orgány podle všeho tragickou událost nevyšetřují z vlastní iniciativy, podali jsme toto trestní oznámení. Doufáme že případ bude řádně prošetřen, a pokud bude zjištěno, že došlo k naplnění skutkové podstaty trestného činu, budou viníci potrestáni.

Zdeňku K. to život nevrátí, doufáme však že se podobné excesy už nebudou opakovat.

Zároveň chceme vyjádřit hlubokou soustrast manželce a dětem Zdeňka K.Za oznamovatele JUDr. Bc. Norbert Naxera,

zástupce oznamovatelů pro styk s médii

bližší informace na emailu Norbert10@seznam.cz tel. 737 742 110

z demonstrace 6.2.2016

6. února 2016 v 13:34 | M.C

z demonstrace 6.2.2016

Zemřel Stanislav Gross

16. dubna 2015 v 15:35 | M.C

Zemřel Stanislav Gross - Po údajné dlouhé nemoci.Přátelé, myslíte opravdu, že to bylo nemocí?….

Jednoho krásného dne roku 2009, byla vydána kletba na politiky, nevím přesně kdo, ale byla to skupinka lidí a dokonce vyšla tehdy i na našem FB profilu, odkaz bych dlouho hledal, najdu li, tak přidám...

Toho dne asi 5.5.2009 nazlobený občané, které lump obral a jako lump skončil vzali situaci tvrdě pod svoji kontrolu - kletba a basta.. A tak se i stalo, Kletba zněla asi takto >> Sám jsem ji psal >>

Proklínám tímto všechny zákonodárce, kteří ať už vědomě či nevědomě zvedli ruku pro toto pravidlo. Tato kletba všem zúčastněným způsobí těžkou nemoc, která může být pro některé z nich až smrtelná. Tato nemoc, kterou jim touto kletbou hodlám přivolat je nevyléčitelné svědomí."

Tato kletba vejde v platnost 6.6 v 6 hodin ráno roku 2009.

Jinak další pán vydal kletbu také na pana Grosse a Paroubka a další, ale ta kletba už tolik nefungovala, protože hromadná kletba vydala za víc než jedna kletbička pána co sám nic moc... :- )


A zde celý článek onoho roku 2009 5.5. kdy bylo určeno co se stane a pan G… měl dosti času vše napravit.. Bohužel, nyní už nenapraví nic a myslím, že u Božího soudu se nyní snaží opět křišťálově lhát, tam mu to ale opravdu neprojde….

****************************

Aneb jak jsem přišel svou blbostí o cca 50 tisíc. To jsem byl ještě OSVČ jako vedlejšák a na žl. velkoobchod jsem nakoupil zboží. Světe div se, skončil jsem podnikání se ztrátou v roce 2007. Loni jsem však zboží bez zisku prodal a ouha. I když finančák mi umožnil strátu odečíst a dostat se zpět na sympatickou nulu. Tak sociálka a zdravotní už takto logicky nepostupují. Takže jsem ze své nuly, zaplatil 50 tisíc doplatek na sociální a zdravotní. Jak se říká neznalost zákona neomlouvá, ale stejně, připadám si dosti bezmocný proti těm zvednutým rukám poslanců a úředníků, kteří nastavili takováto pravidla, která neumožní OSVČ zohlednit investice (narozdíl od právnické osoby). Teď už vím, že jako OSVČ investovat je přísně zákázáno, ale potřeboval jsem si trochu ulevit, tak to zkouším tímto textem a cítím, že je to malinko lepší.


Tato kletba vejde v platnost 6.6 v 6 hodin ráno roku 2009.

Naši zkorumpovaní politici si asi neuvědomují, že někdo může mít ztrátu z podnikání, protože přeci stát platí jejich spřízněné firmy vždy dobře. Ale rozhodně nechci si nějak stěžovat na úředníky z ČSSZ a VZP, kteří jednali velice ochotně a snažili se co mohli, ale zákon je zákon. Pro nás ostatní bohužel platí.
***************************
Tolik z oné kletby a nyní, je na Vás kdo byl jste dobří a myslel vše svědomitě a pro národ a lid, budeš ochráněn, Kdo ale škodil a pro sebe mastil, pojdeš… A není to jen na minulé politiky a proto Babiš, Chovanec, Stropnický, nemusí to zasáhnout jen Vás… Někdo řekne, že na kletby nevěří… Hmm je pravda, že Gross využil tehdy mé rady, když se dozvěděl o Kletbě ers a psal, jak se má bránit a dokonce někdo nabízel za tehdejší blog, který jsem roky dělal, že jej odkoupí… Ne jedinou radu zadarmo, jsem mu poradil… Opak Kletby je žehnání. A dal se na víru… Jenže Víra a žehnání nemá nic spolu společné - vidíme to na naší církvi… kolik jich máme?? Sto co jdou jen po majetku a neuvědomují si, že je potřeba žehnat, modlit se a ne mamonit. Kolik církví že to máme, A Bůh je jen jeden… A stíhá být spravedlivý pro miliardy lidí… Pročpak to ti bohatý a církev neumí?

****************************

dlaší podobenstvo nemoce a náhody?
ad (neregistrovaný) mc tehdy psal

7. 6. 2009 17:12
slušné, ale na naše zákonodárce byla uvalena kletba již dříve v době kdy Lux umřel již byla uvalena a pak následovali další politici a budou je následovat i jejich potomci a rodiny a nic dobré tyto zločince nečeká, navíc nikomu nepřeji to čemu je vystaveno řada nepoctivců, přežít své děti, vnoučata a manželky .....


tato stránka již byla smazána a nahradil ji jinej bloger...

brutální zásah proti Věře Řezníčkové

16. listopadu 2014 v 17:49 | M.C

Konec ideí vážení občane - brutální zásah proti Věře Řezníčkové 
 

Reklama