ZAHRANIČÍ

bez komentáře.

9. ledna 2016 v 19:21 | M.C

Jsou nějaké dotazy??


http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/David-Rath-Jsme-ekonomicka-kolonie-416486

Konečně někdo z politiků řekl to, co my říkáme už léta. Jiná věc je, že dokud byl Rath ve funkci ministra zdravotnictví, poslance ani hejtmana, také proti tomu nic nedělal. Dokud byl u koryta, příliš mu nevadilo že republika je drancována Němci, Američany a dalšími západními kolonialisty a jejich domácími kolaboranty a lidem se žije stále hůře. Rath začal mluvit pravdu o situaci v ČR až teď když je mimo politické funkce a hrozí mu vězení (za trestnou činnost, kterou dělají téměř všichni politici, on jen měl smůlu že se znelíbil zločinecké Nečasovsko-kalouskovské kolaborantské vládě a proto byl zatčen za to co dělali i ostatní, kterým to bohužel prošlo). Je zjevné že od politiků dnešních parlamentních stran nelze čekat žádné zlepšení. Dokud budou lidé volit ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS a TOP09 nedojde k žádné změně a naše vlast bude stále drancována západními mocnostmi, tak jako jsou pleněny okupované země po prohrané válce a k tomu ještě zaplavována vetřelci z celého světa. Dokud to lidé nepochopí a nezačnou podporovat skutečnou, mimoparlamentní opozici, budeme stále kolonií a životní úroveň se bude stále zhoršovatZ Rathova článku:

Skoro se nemluví o tom, že jsme vlastně kolonií. Levná pracovní síla v nezdravé práci vyrábí, co se vyveze, ale co hůř závěrem se odveze veškerý zisk a nám z toho zbudou především negativa.

Téměř každý kolonialista, chce svoji kolonii trvale a pořádně dojit. Je mu jedno, jak žijí domorodci.

Kolonialisté mají dost peněz na to, aby dokázali usměrňovat národní vlády tak, aby kolonie spravovaly v jejich zájmu a k jejich ještě většímu prospěchu.


"U nás to zatím nevypadá, že by se někdo vzepřel. Média jsou slepá, nebo hloupá, nebo koupená a tak na řešení netlačí. Žijí si svým světem pseudoproblémů, malicherností a pomluv. Proto se třeba všichni budou dohadovat nad pokladnami pro živnostníky, co v nejlepším případě přinesou ročně dvě miliardy, ale takřka bez povšimnutí ročně z naší koloniální země odteče zhruba 500 miliard.
Označit trafikanta, hostinského a holiče za zloděje je však bezpečné. Postavit se kolonialistům vyžaduje velkou odvahu a tu u nás nikdo nemá.


Jak to vlastně bylo?A jako to vlastně je.

9. října 2015 v 11:24 | M.C

Jak to vlastně bylo a je?
Moskva - Den vítězství přehlídka k 70. výročí Velké vlastenecké války

9. května 2015 v 15:41 | M.C

Moskva - Den vítězství přehlídka k 70. výročí Velké vlastenecké války


Rusko - Лидер «Ночных волков»

11. dubna 2015 v 21:35 | M.C

Лидер «Ночных волков» ответил польским байкерам (1 фото)

"Night Wolves" Trasa jízdy - Moskva - Minsk - Brest - Wroclaw Brno - Bratislava - Vídeň - Mnichov - Praha - Torgau - Karlshorst - Berlín od 29. dubna do května 9. Pojede se více než 6000 km. Jízda k uctění návštěvě památky z Velké vlastenecké války.
11 апреля 2015
«Ночные волки», несмотря на протесты польских байкеров, не намерены отказываться от идеи проведения мотопробега в честь 70-летия Победы, как передаёт lenta.ru. «Нам без разницы, нам все равно: нравится наш пробег кому-то или нет. Мы не стодолларовая купюра, чтобы всем нравиться.
Поэтому мы от своих планов не откажемся. Потому что, в конце концов, у нас есть свои убеждения, у нас есть свои ценности. Одной из таких ценностей является Великая Победа - вершина русской истории!» - подчеркнул президент российского байкклуба Александр Хирург Залдостанов. При этом он отметил, что сомневается в том, что пробег кому-то мог не понравиться. «Большой вопрос: байкеры они или не байкеры. Такие заявления могут делать совершенно не те люди, которые себя так называют», - сказал он.

Ранее 10 апреля польские байкеры пригрозили не пустить российских мотоциклистов из клуба «Ночные волки» в Европу. Противники проезда российских байкеров по Европе предположили, что действия мотоциклистов могут символизировать начало агрессии Москвы, напомнив о визите «Ночных волков» в Крым до его присоединения к России.

«Ночные волки» собираются провести мотопробег по маршруту Москва - Минск - Брест - Вроцлав Брно - Братислава - Вена - Мюнхен - Прага - Торгау - Карлсхорст - Берлин с 29 апреля по 9 мая. Протяженность пути составит свыше шести тысяч километров. Байкеры намерены посетить мемориальные комплексы Великой Отечественной войны.

Президент клуба «Ночные волки» Александр Хирург Залдостанов является одним из лидеров движения «Антимайдан» в России, цель которого - недопущение «цветной революции». Организация «Ночные волки» была создана в СССР в 1989 году.
Лидер «Ночных волков» ответил польским байкерам ночные волки, польша, пробег

M-Путин - наш президент!-C

26. prosince 2014 v 17:55 | M.C

M - Путин - наш президент! - C

Senzácia! Ekonomika USA je najhoršia na svete!

29. května 2014 v 19:29 | M.C

Senzácia! Ekonomika USA je najhoršia na svete! V prvom kvartáli sa prepadla až o 1%
Čo poviete na ekonomiku USA, priatelia? Píšem o tom pravidelne. Experti predpovedali jej rast v prvom štvrťroku 2014 na úrovni 3 percent. V deň prvého zverejnenia odhadu rastu, cca pred mesiacom, americké úrady oznámili, že ekonomika USA rástla nie 3 percenta, ako jej experti predpovedali, ale iba 0,1 percenta.

Na druhý deň vyšiel na povrch podraz. USA totiž nezahrnulo do odhadu "rastu" HDP za prvý kvartál 2014 negatívny rast v stavebníctve! Finančný trh preto na druhý deň odhadol HDP USA za prvý kvartál 2014 na MÍNUS 0,1 percenta! Mnohí analytici tvrdili, že ani to nie je reálne, a že v skutočnosti to bude až MÍNUS 0,4 percenta. A aká je dnešná realita? Americká ekonomika je na tom z vyspelých ekonomík najhoršie na celom svete.

V prvom kvartáli sa totiž prepadla až o celé jedno percento!!!

Vždy keď ekonomike USA hrozil prepad, nastúpil typický americký všeliek - VOJNA!
Za posledný rok to s "naštartovaním" ekonomiky USA nevyšlo už dvakrát. Raz v Sýrii a akosi sa im to nedarí ani v týchto dňoch na Ukrajine. Rusko im proste nie a nie skočiť na ich lep.

Aj keď vraždenie civilistov na Ukrajine beží v plnom prúde ako na jatkách, Rusko sa do vojny proste nehrnie, pretože sa takto snaží uchrániť mier nielen v Európe, ale aj na celom svete.


Tí, ktorí Putina za jeho kroky na Ukrajine hania, sa veľmi mýlia. Svojim omylom, žiaľ, pomáhajú vojnovej propagande USA a EÚ, a tým najviac škodíme sami sebe, a to naozaj nie je rozumné.

Rusko poodhalilo svoje bohatstvo

29. května 2014 v 12:41 | M.C

Rusko poodhalilo svoje bohatstvo


Rusko poodhalilo svoje bohatstvo, Rusko je najbohatšou krajinou sveta. Toto dráždi svetového policajta USA!

Ruský šelf, teda široký pobrežný pás ruského severného územia s hĺbkou mora zväčša od 50 do 80 m, obsahuje až štvrtinu všetkých neobjavených svetových zásob plynu a ropy! Priznal to ruský minister prírodných zdrojov Sergej Donskoj.

Tým, ktorí globálne dianie sledujú dlhodobo je určite jasné, prečo sa USA a EÚ snažia vtiahnuť Rusko do vojny. Obávajú sa jeho bohatstva, pevnosti kresťanských hodnôt a rastúcej ekonomickej sily.
Európa bude "extrémne závislá" na energetických zdrojoch Ruska.

Štvrtý najväčší dodávateľ plynu do Európy, Alžírsko, totiž vykazuje silné znaky politickej nestability. Problémy zo susedných krajín, Tuniska, Líbye, resp. Egypta Alžírsko obišli. Prečo? Lebo USA, EÚ a NATO tam svoj vojenský nos nevopchali, nakoľko vláda v Alžírsku tancuje ako oni pískajú.

Situácia v Alžírsku sa však "akosi" mení. Až 25 percent mladých Alžírčanov je bez práce a začína sa silne radikalizovať! To môže poriadne otriasť dodávkami plynu do EÚ, podobne ako tomu bolo v prípade nepokojov v Líbyi.
Hlavne Taliansko a Španielsko budú teda vystavené veľkému riziku. Ak nebudú chcieť podstúpiť riziko kolapsu svojho priemyslu, budú sa musieť uchádzať o plyn z Ruska, Nórska a z Kaspicekého mora.

Vec ma zaujímala do hĺbky, a tak som si zrátal, či USA budú môcť nejako Európe pomôcť americkým plynom.
USA plánujú vyviezť svoj prvý plyn v roku 2016. Aj to len v smiešne malom množstve. Spočítal som si za pomoci údajov dostupných na nete, koľko by mohol stáť plyn z USA pre Európu. Výsledok? Samozrejme, že je pre Európu poriadne nevýhodný!

Priemerná cena frakovaného plynu v USA činí cca 212 USD za 1000 m3 plynu. Prirátajme k tomu náklady na skvapalnenie plynu, jeho transport a spätné splynenie prepraveného plynu vo výške 177 USD/1000 m3. Dostaneme sa na cenu 389 USD/1000 m3, ktorá je o cca 25 percent vyššia, než je priemerná cena, za akú Rusko predávalo plyn Európe v roku 2011.

A cena frakovaného plynu v USA bude rásť, a to poriadne, nakoľko náklady na jeho tzv. frakovanie, ktorým sa príroda poriadne devastuje, už rastú, pričom ľahko a lacno vyťažiteľné náleziská sú už vyčerpané.

Takže čo ostáva krvilačným gigantom, ktoré riadia vládu USA, ak nechcú prísť o svoju globálnu moc?

Záver: Plyn z USA nepomôže Európe absolútne nijako. Európa sa teda bez plynu z Ruska nezaobíde. Buď teda budú všetci Európania hľadať priateľské riešenia spolupráce, alebo budú musieť Európania spolu s USA Rusko vojensky dobiť. A čo by na agresiu EÚ, USA a NATO Rusko asi povedalo? Skôr ľahne popolom Amerika a Európa, než by si Východní Slovania nechali ukradnúť svoju zem. Pochybuje niekto o tom?

Wilders v Bruselu vystřihl z EU-vlajky hvězdu a odvezl ji do Holandska.

23. května 2014 v 20:02 | M.C

Wilders v Bruselu vystřihl z EU-vlajky hvězdu a odvezl ji do Holandska. Čau!


Autor: bj
Ilustrace


Na happeningu včera v Bruselu za přítomnosti novinářů předseda holandské EU-opoziční Strany za svobodu Geert Wilders vystřihl z unijní vlajky jednu hvězdu, a odvezl ji symbolicky do Holandska. Prohlásil při tom, že to ostentativně činí u Evropského parlamentu, aby dal eurokratům jasně na srozumněnou, že Nizozemí si přeje co nejrychleji vystoupit EU. Nazdar!

zdroj: >> ZDE <<

 
 

Reklama